Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyereketeknek/gyerekeiteknek...

A gyereketeknek/gyerekeiteknek az az apja, aki úgy gondolja, aki úgy tudja, hogy az apja?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem, van-e köztük "kakukkfióka", vagyis ha félrementetek és abból gyerek lett, és a párotoknak/férjeteknek nem vallottátok be, hogy nem tőle van.


Egy nem reprezentatív felmérést készítek, és mivel ez az oldal anonim, ezért kérlek, hogy az igazat válaszoljátok a szavazáson. A férfiak válaszát is várom, tőlük abban az esetben, hogyha előfordult-e hogy kiderül idővel, hogy a gyerek, akit nevelnek nem is az övék. Olvastam egy bizonyos % gyerekről, akik a felmérések szerint "kakukkfiókák", meg szeretném nézni, hogy tényleg ennyi van-e. Köszönöm ha szavaztok, és esetleg sztorikat is írtok!


2021. okt. 22. 12:37
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
13%

8. vagyok.


Lepontozás, mert leírtam, hogy mi volt egy TV műsorban?


Ennyire nem kell egyszerűnek lenni, buta feminácik!

2021. okt. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
79%

Alapvető feltételezés, hogy a gyermekvállalás tudatos döntés!

Amikor az ember akar gyereket, akkor nem védekezik, ha meg nem, akkor mindent megtesz ellene. Aki meg csal, az erre hatványozottan odafigyel. Nem beszélve arról, hogy egy rosszul működő kapcsolatot fel szokás ismerni, vannak jelek viselkedésben, szex hiányban. Ki az a hülye, aki beveszi, hogy ha 2 hónapja/éve nem volt szex, akkor tőle van a gyerek? A félremenő férfitől is alap, hogy óvszert húz, mert nem bízza rá másra a védekezést, már csak azért sem, mert betegséget sem akar hazavinni.

2021. okt. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
78%
Mi volt az a műsor?
2021. okt. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
92%

#11 Ne a "feminácikat" szídd, vannak, akik ezen élvezkednek, hogy még azt is lepontozzák, ha azt írod, hogy fehér, a milyen színű a tej kérdésre.

Nálunk a családban van csaj, aki még saját maga sem biztos ezer százalékban, hogy melyik gyerekének ki az apja, hiába volt épp kapcsolatban.

2021. okt. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
4%

13.-ra.


Nem tudom, kerestem sokáig, többen mondták, hogy ők is látták, de nem találom a neten.


Ha esetleg valaki tudná a címét, megköszönném!

2021. okt. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
76%

"Nem tudom, kerestem sokáig, többen mondták, hogy ők is látták, de nem találom a neten."


Vagy Mandela effektus.

2021. okt. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
77%
Magyar műsor volt?
2021. okt. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
46%

17.-re.


Magyar, az 100%. Idehaza akarták bevezetni 3-5 éve, a vizsgálatot, és arra reagáltak. Stúdióbeszélgetés volt, 2 műsorvezető, meg 2-3 vendég.

2021. okt. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
91%
#16 Inkább troll effektus lesz...
2021. okt. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
7%

19.-re.


Nem mindenki troll, vagy idióta. Ne a családodat vedd példának!

2021. okt. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!