Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyereketeknek/gyerekeiteknek...

A gyereketeknek/gyerekeiteknek az az apja, aki úgy gondolja, aki úgy tudja, hogy az apja?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem, van-e köztük "kakukkfióka", vagyis ha félrementetek és abból gyerek lett, és a párotoknak/férjeteknek nem vallottátok be, hogy nem tőle van.


Egy nem reprezentatív felmérést készítek, és mivel ez az oldal anonim, ezért kérlek, hogy az igazat válaszoljátok a szavazáson. A férfiak válaszát is várom, tőlük abban az esetben, hogyha előfordult-e hogy kiderül idővel, hogy a gyerek, akit nevelnek nem is az övék. Olvastam egy bizonyos % gyerekről, akik a felmérések szerint "kakukkfiókák", meg szeretném nézni, hogy tényleg ennyi van-e. Köszönöm ha szavaztok, és esetleg sztorikat is írtok!


2021. okt. 22. 12:37
A kérdező szavazást indított:
Igen, van olyan gyerekem, aki nem attól az apától van, aki annak gondolja magát (nő vagyok)
Nem, nincs ilyen gyerekem (nő vagyok)
Lehetséges, hogy van ilyen gyerekem, de nem vagyok benne biztos (nő vagyok)
Igen, volt ilyen gyerek, akiről kiderült, hogy nem én vagyok a vér szerinti apja, pedig ezt hittem (férfi vagyok)
Nem derült ki ilyen (férfi vagyok)
Lehetséges, gyanakszom rá, hogy van ilyen gyerekem, akinek nem én vagyok a vér szerinti apja (férfi vagyok)
79 szavazat
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:

Annyi kimaradt, hogy a férfiaknál a szavazásnál arra gondoltam az utolsó lehetőségnél, hogy a feleségük/barátnőjükkel szemben gyanakszik arra, hogy félre ment, és más gyerekét nevelte eddig.

+ kimaradt 2 válaszlehetőség is a férfiaktól, mégpedig hogy ők csináltak más kapcsolatába "kakukkfiókát", vagy gyanakszanak rá, hogy lett nekik ilyen. Ha egy moderátor olvassa kérem rakja hozzá, ha lehetséges. Köszönöm.

2021. okt. 22. 12:43
 2/33 anonim ***** válasza:
92%
"meg szeretném nézni, hogy tényleg ennyi van-e" Teljesen felesleges, itt lehet lesz 100 nem, mert sokan feleslegesnek találják még a feltételezést is, és 1 igen, te csak az igent fogod látni, a valóságban sokkal kisebb az arány.
2021. okt. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Nem azt az egyet fogom látni. Összejön itt 20-30 szavazat jobb esetben, olvastam 2 helyen 2 nagyjából hasonló adatot erről, csak kíváncsi vagyok mennyiben voltak valósak.
2021. okt. 22. 13:06
 4/33 anonim ***** válasza:
86%
Ki fogja ezt bevallani?
2021. okt. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
2%
a félremenés megcsalás, szex kapcsolat,prostituátl lesz terhes
2021. okt. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Az oldal -de főleg a szavazás, itt még ha a nicknév láthatóra van állítva akkorsem látszik kik szavaztak- anonim, ezért bízom benne, hogy a szavazók nagy része nem hazudik.
2021. okt. 22. 13:20
 7/33 anonim ***** válasza:
82%

"a szavazók nagy része nem hazudik"

Trollfalván ilyen kijelenteni eléggé erős. Rá is nyomok az egyikre random.

2021. okt. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
3%

Állítólag nagy az arányuk a kakukkfiókáknak.


Pár éve volt, hogy akarták, legyen kötelező, ingyenes, alapban járó apasági a szülőszobán.

Nőjogi szervezetek vezetői ott sipítoztak a TV-ben, hogy ne, mert ebből óriási családi gondok lesznek, és minden szüléshez őr is kell majd.

Nem vicc! Ez így elhangzott a TV-ben egy femináci szájából!


Akkor ez alapján sejtheted mennyi a kakukk. (Bár nekem több gyerekes haverom titokban megcsináltatta.)

2021. okt. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
58%

8-as mit várnál egy ilyen szülőszobai teszttől? Ha kiderül, hogy nem te vagy az apa a családjogi törvények szerint akkor is te vagy, hiszen megdönthető vélelemként az apa a férj. Rákerül a nevedre. A közös lakás ajtaját nem zárhatod be az újszülött és az anyja előtt. Elköltözhetsz, sorsára hagyhatod a gyereket meg azt a rhdt krvát (az anyját), de azt teszt nélkül is megtehet.

Alanyi apasági a szülőszobán akkor korrekt, ha a biológiai apának a kilétét is felfedi és egyúttal azt a családot is tönkreteszi ahonnan az apuka megcsinálta a gyereket.

Szóval a kakukkfióka kérdés családjogi megközelítése nem a manuszok egója felől történik.

2021. okt. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
82%

Nehezebb kérdés ez annál, minthogy győzzön az igazság. Tönkremegy az a család is, ahol nem apa az apa, és az is, ahonnan az ottani apa gyereket csinált.

Az apa halálakor lesz megrázó, amikor előjönnek a balkézről csinált gyerekek mint törvényes örökösök. A feleség szempontjából nézve a szép háznak a fele amit évtizedek alatt ketten kigüriztek a saját gyereke mellett még 1-2-3 zabigyerek tulajdonába kerül. Megjegyzem, akik nem tehetnek semmiről. Na ezt lenyelni szép munka.

2021. okt. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!