Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesnek látszol és hány...

Hány évesnek látszol és hány éves vagy a család vagy barátok, ismerősök, kollégák szerint?

Figyelt kérdés
(Én 39 vagyok, de nem néznek többnek mint 30. Ez nem mindig előnyös.)
2010. szept. 2. 18:02
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
Pedig az összes ismim ég a rokonok is mondták, hogy fiatalabbnak nézek ki. Na mindegy
2010. szept. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:

Hát én nem éppen lány vagyok...

12 éves vagyok, 134 cm-el... Mint egy nagy csoportos óvodás...

2010. szept. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
Amúgy tudom egy kép, de a legtöbben 20-23 nak szoktak nézni. Am én se vagyok magas.162 cm
2010. szept. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:

ja, persze, fiatalságkultusz?!

szerintem pont olyanok nem fognak írni egy ilyen kérdésre, akik annyi idősek, amennyinek kinéznek. Átsiklanak a téma felett, nem is értik miért érdekes ez.


Egyébként személyi elkérésnél épp, hogy nem az mutatkozik meg, miszerint a biztonság kedvéért várják el, hogy felmutasd. Akit komolyan nem néznek 18-nak, lekezelik, volt, hogy olyan bunkó volt velem egy nő más vásárlók előtt (pedig birkatürelmem van!!), hogy úgy vágtam oda a személyimet a pultra. Ezek nem csak úgy elkérik, mert formaság, elvárják, hogy azt mond, nincs személyim, vagy jaj bocsánat, még nem vagyok 18, stb. Sokan megsértve érzik magukat, amiért "kockáztatod" az állásukat vagy épp az adott hónapban kiérdemelt fizetésüket.


A "ha annyiszor lenne 5000 ft-om, mint ahány ilyen rüfke átakart engem vágni" sztori teljesen jó példa volt valakitől.


Van egy 32 éves fiú ismerősöm, aki mára teljesen beletörődött a sorsába. Mára csak azt mondogatja mindenkinek, hogy jó, rendben, ő is látja már, hogy nem néz ki 32-nek, de hogy 18-nak sem nézik a boltban, azért már elég ciki.


Ugyanígy, egyszer hallottam egy telefonos szolgáltatónál, hogy egy nőtől megkérdezték szerződéskötés előtt, elmúlt-e már 18? Teljesen zavarba jött, hogy már 30 is... :D Mondjuk ez a történet legalább jó hangulatot szült, mindenki megmosolyogta őket :))

2010. szept. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!