Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesnek látszol és hány...

Hány évesnek látszol és hány éves vagy a család vagy barátok, ismerősök, kollégák szerint?

Figyelt kérdés
(Én 39 vagyok, de nem néznek többnek mint 30. Ez nem mindig előnyös.)
2010. szept. 2. 18:02
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:

akkor megnyugodtam:)

Magas se vagyok, csak 162 cm:) köszi:)

2010. szept. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
21 vagyok, de 15-nek szoktak nézni az arcom alapján. Ennek örülnöm kéne, mert jó lesz 40 évesen letagadni 5-6 évet, de most még elég idegesítő...
2010. szept. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
18 24 es így van:)
2010. szept. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
20-nak néznek, de 25 vagyok.
2010. szept. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
22 vagyok,de meg szokták kérdezni,h mikor érettségizek és nemegyszer személyimet is elkérték,mikor cigit vettem - szóval 18 alattinak néznek,azt nem tudom konkrétan mennyinek :) de ez azért fura,mert 15-16 éves koromban meg mindenki 20körülinek nézett...ki érti ezt :)
2010. szept. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:

23 éves vagyok... cigi, pia szórakozóhely... alap, hgy kérik a személyim :) Nem idegesítem fel magam rajta. egyetlen egy kellemetlen szitu volt, amikor cigivásárlásnál nem találtam a személyim, és a nő mondta, hogy én őt át akarom verni, biztos betanultam a születési dátumot, amit mondtam (mert ugye akkor születtem), és azért mondtam reflexből. Mondtam neki, hogy odaadom a diákom (levelezős vagyok) és nézze meg... őt ez nem érdekli, csakis személyit tud elfogadni... tele volt az üzlet, kijöttem, közben még hallottam, hogy azt mondta "ha annyi ötezresem lenne, ahány ilyen kis rüfke át akart verni, már milliomos lennék" Pff...

Más hátrányom még sosem volt, még mindig 17 körüli az első benyomás smink nélkül tornacipőben... :)

2010. szept. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
Én 18 éves lány vagyok, de már 16 évesen kiröhögtek ha közöltem hány éves vagyok. Mindig többnek néznek.. Ami engem végülis nem zavar. Barátom 17, de ő is többnek néz ki.
2010. szept. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:

28 vagyok, és mái napig elkérik a személyimet, ha cigit akarok venni.

Csak azt nem tudom, ha nem cigiznék sokkal simább lenne az arcom és akkor vajon mennyinek néznének 16-nak 28 helyett.

Sokszor rohadtul idegesít, néha meg már csak röhögök rajta.

2010. szept. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:

21 éves vagyok, és nem tudom mennyinek nézhetnek, de rendszeresen megkérdezik hogy mikor fogok érettségizni :D

Gyanítom azt hiszik 17-18 éves lehetek...

2010. szept. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:

22 vagyok és voltam én már a 14-17-ig minden! Szöke hajú, sima börü, babaarcú vagyok sajnos. Nagyon idegesítö!

Föleg azért mert férjnél vagyok és van egy kislányom is...

2010. szept. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!