Hogy mondjam el?

Figyelt kérdés

Lehet ki nevettek de nekem fontos,megcsinálták gyünyörüre a szobám,de tesómmal nem vagyok olyan nyílt.

És a család tagjaim felé sem,ezért nem tudom hogyan köszönjem meg!!

Főleg tesómnak nem..

Nem szeretnék csak ugy oda álni hogy köszönöm szépen hogy megcsináltátok..

Nem segitetek hogy mégis hogyan csináljam meg?

Bárki másnak mondom hogy köszönöm,de nekik nem megy


2010. szept. 2. 17:08
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok
2010. szept. 2. 17:09
 2/15 anonim válasza:
pl. amikor beszélgettek valamiröl mond az hogy amugy kösz a szobám és utána kapcsold be a tv-t vagy valami ;)
2010. szept. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

XD kicsit vicces lenne!! De azért köszi.

Lehet veszek valamit pezsgőt vagy valamit és egy cédulára ráirom hogy: "ezt a szobámért kaptátok"

2010. szept. 2. 17:17
 4/15 anonim válasza:
Én senkivel nem vagyok bőbeszédű.:) azért fejlődöm. mindig is kimondtam amit gondoltam.. de csak a rossz dolgokat és kritikát. az érzelmes részeket soha. és nem használok szép szavakat sem.:( ezzel szemben bármit leírok. (ezt amit most irtam nem mondanám ki soha) szerintem írj egy papirra szép betűkkel valami köszönetet. esetleg rajzolhatsz hozzá vagy valami. írd alá és tedd oda ahol megtalálják.. de miközben olvassák nem látnak téged és nem tudnak hozzád szólni. persze ha olyanok akkor szólni fognak róla hogy ez kedves tőled meg minden.. de akkor csak mosolyogj egy aranyosat és menj be a szép szobádba:)
2010. szept. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

előző vagyok.:)

a pezsgő túlzás.. és 13 évesen hol akarsz pezsgőt venni? tudom hogy adnak.. de abból kérdezősködés lenne hogy honnan van honnan tudtad hogy itt adnak stb.. meg amúgyis az ő pénzükből vennéd nem? mert a megspórolt pénzed (ha van) az is a az övüké végülis.

olyat adj ami a szívedből jön.:)

2010. szept. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Pezsgő nélkül kitehetsz a konyhaasztalra egy nagyobb "KÖSZI!" táblát.
2010. szept. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
áradozz, hogy milyen gyönyőrű a szobád, hogy örülsz neki, mennyire nagyon tetszik, és köszönöd, hogy megcsinálták, segítettek, esetleg ölelés.
2010. szept. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
szerintem is áradozz h ez meg ez hű de klassz a szobádba, és utána fűzd hozzá h amúgy köszi szépen, nagyon tetszik :D
2010. szept. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Oké!! Egyszer nem halok bele! De elösször apunak mondom.

Aztá tesómnak meg rakok ki egy papirt

2010. szept. 2. 17:52
 10/15 anonim válasza:

Menj oda a szüleid elé: borulj a vállukra egyszerre mindkettejükhöz és súgd a fülükbe: KÖSZÖNÖM


Majd mondd: mentem talizni bnőmmel.. sziasztok

2010. szept. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!