Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én ezt már nem bírom tovább!...

Én ezt már nem bírom tovább! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az unokatesómnak én állandóan segítek, de ő mindíg olyan hálátlan meg se köszöni hanem már természetesnek veszi, ő meg lese szar engem, most nagyon kiborult a bili, és ebben a pillanatban nagyon összevesztünk, éln sírva eljöttem, már nem bírom mit csináljak, vele. Állandóan megbánt, és ő az eggyetlen "igazi barátnőm", egy idaig jól elvagyunk aztán, kezdi, nem bírom tovább. Seígtsetek kérlek. Bocsánat a hibákért, de nagyon fejvagyok zaklatva!
2010. szept. 1. 15:27
 1/9 A kérdező kommentje:
Én mindíg segítő kész vagyok vele, de elmondom neki az igazat, hogy az a fiú nem szereti, és engem b*sz le, mintha az én hibám lenne, és írok neki oldalakat msn-en, hogy segítesen, és ez a hála ez nagyon fáj!
2010. szept. 1. 15:28
 2/9 A kérdező kommentje:
és nem is az íráson a hangsúly hanem, hogy én mindenben segítem, ő meg le se szar, sőt.......
2010. szept. 1. 15:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy ideig ne keresd, vagy ha kéri a tanácsaidat, vagy rádír, vagy vmi, akkor ne válaszolj, vagy mondd meg neki azt, ha ennyire hálátlan, vagy ha téged b.szogat vmi olyasmi dolog miatt, amiről nem te tehetsz, akkor nem akarsz vele többet beszélni, mert a saját lelki békéd fontosabb, nem akarsz egy kifacsart citrom lenni stb. Rá kell világítani, hogy elég szemét dolog, amit művel...
2010. szept. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor miért nyomulsz? Nem vagy neki sok?

Keress más bizalmast és minden oké lesz!!!!

2010. szept. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetbe kerültem a minap a bátyámmal. Próbáld meg valahogy tapintatosan közölni vele, hogy mi a szitu, hogy neked eleged van belőle és ha megsértődik, akkor nem is igazi barátnőd! Ha észreveszi magát és nagyjából leáll, vagy csak egy ideig, az már fél siker!!! Ha esetleg, tudod, "elfelejtené", emlékeztesd rá. A fontos, hogy te legyél vele tapintatos.

A fiúról pedig: ha valaki szerelmes, akkor természetes h besértődik, ha azt mondják neki, h 'nemszeret'. Ha majd szakítanak, akkor sem szabad felemlegetni, hogy 'énmegmondtam', mert abból is baj lehet. Majd csak kiheveri ezt a pasit is, ahogy a többi lány is. ^^

Rem segítettem valamicskét!

2010. szept. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudjátok ő olyan önző, és mindent magának akar, azt hiszi, hogy mindent, és mindenkit megkaphat, megmondtam neki a magamét, és otthagytam, most nem fook vele legalább 1 hónapig beszélni, azán majd megnézem, hogy mit változott. Nagyon köszönöm a válaszokat! :)
2010. szept. 1. 15:54
 7/9 anonim ***** válasza:

Te írtad!


"Tudjátok ő olyan önző, és mindent magának akar"


Most komolyan! Ilyen barátnőt akarsz magad mellé? Nem gondolod hogy ideje új barátnőket szerezni, akik jobban megbecsülnek?


Merj lépni, és c@rni a másik fejére!


Nem tudom hány éves vagy, de tanuld meg: vagy hagyod magad kihasználni vagy nem! E kettő közül választhatsz... legyen ez az első leckéd, amivel legalább megtudtad, hogy igazából milyen ...

2010. szept. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ja és igen, mondogasd magadba: "felejtős"
2010. szept. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
14 éves leszek februárba, tehát 13, NAGYON KÖSZÖNÖM MINDENKINEK!!
2010. szept. 2. 13:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!