Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normálisak? Mit csináljak?

Normálisak? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval az a gondom,hogy most nyáron eléggé lefogytam.

És azóta,mindenki azzal gyanusítgat,hogy bulímiás vagyok.Meg hogy hánytatom magam biztos.De tényleg szinte mindenki.Anyám meg bemesélte magának az anorexiát,de amúgy nem tesz semmit,hogy kiderüljön tényleg az vagyok-e,csak...csak bemesélte magának,hogy teljesen biztos.Tény,hogy nem eszek sokat,de ez még nem anorexia szerintem.Amiatt érzem rosszul magam,mert nem szoktam hánytatni magam,és mégis ezzel jönnek.Oké volt egy buli,amin sokat ittam és ledugtam az ujjamat,és mondtam barátnőmnek(elvileg),hogy mindig ezt szoktam csinálni.De persze,csak ha rosszul vagyok.Lehet,hogy így terjedt el,de...olyan is mondta,aki nem hallhatta amit mondok,meg nem is volt ott a buliban.Nem értem.És akárhányszor mondom el,hogy nem vagyok bulímiás,nem hiszik el.Ennyire nehéz lenne felfogni,hogy úgy is lehet fogyni,hogy nem hányom ki a kaját?Meg aztán...a bulímiások több évig is tudják titkolni,hogy azok,mert átlagos a testalkatuk,stb.Szóvall...nem értem.Mit csináljak,hogy elhiggyék végre?Vagy viseljem el,és röhögjek rajtuk?

14/L


2010. szept. 1. 13:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

39kg??

No comment

2010. szept. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nem bulimia ANOREXIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. szept. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Haha :)
2010. szept. 2. 15:55
 14/14 anonim ***** válasza:
mit Haha??????? Most nem néztem vissza, de 153 centihez vagy 39 kiló akkor szerinted???? Majd a kórházban haházhatsz????? Egyébként meg koplalj csak szépen a dupláját hízód vissza!!!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!! DE BUTA VAGY!!!!!!!!!!!
2010. szept. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!