Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez miért van?

Szerintetek ez miért van?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy egyszeruen irritalnak a csaladtagjaim, az osszes rokonom, szuleim, neném, illetve jottek hozzánk rokonok, és rendesen rosszul vagyok.. nem tudom miért van ez, de hirtelen, nagyon idegesítő irritalo lett mindenki..
2021. szept. 21. 21:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha legközelebb jönnek, menj el sétálni. Esetleg elmehetsz egyedül vagy tesókkal, unokatesókkal több napos kirándulásra.
2021. szept. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nem vagy egyedül.Engem is íritálnak a család tagjaim. Nekem a szüleim nem élnek,nincs testvérem, de nagy néném nevelt mamám és a többi család tag.Rosszul bántak velem,mindig lenéztek,ki közösitettek.Most sem hívnak fel soha, amikor kelett valami akkor hívtak. Nekem van már családom,férjem és kis fiam de mi jól állunk anyagilag és ezt irigyelik.Mamámat szeretem és szerettem is mindig csak sajnos ő is sokszor nem állt mellém amikor kelett volna.Amugy nagy nenemet utalóm mint a büdös szart, miatta nem lehett igazi családom. De már mindegy.
2021. szept. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Miatta nem lehetett igazi családom-így akartam írni.
2021. szept. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
A családom minden tagjával békében vagyok, mindenki a Mennyországban van vagy a világ másik felén.
2021. szept. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
22-es, neném az nekem olyan mint egy 14 éves tinilány, egyszer a baratjaval van,aki nem a gyereke apja, pedig mar lehetne egy érett normalis gondolkozasa, mindig ide jonnek ha ossze vesznek, ezzel nincs is gond, de a fiát nevelné meg, nem a facebookon kellene lognia egesz nap,hanem a kb 5 éves fiát kellene nevelnie, minden gyerek rossz alláírom, de ő nem az a csintalan rossz fajta, hanem az aki "jaj ha nem izlik ki kopom" szanaszétt dobál mindent, az anyja meg , még neki áll fejebb ha rá szólok a gyerekére. Az én szobámba csinálja a kupit, az egyik fontos levél a sulimból, azt tegnap szét tépte, es hallgatthattam a tanárnőt, az analfabeta agressziv bolond,unokatesom miatt. Nagyon iritalnak, de termeszetesen nem csak ők, mindegyik rokonom ilyen
2021. szept. 23. 22:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!