Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez miért van?

Szerintetek ez miért van?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy egyszeruen irritalnak a csaladtagjaim, az osszes rokonom, szuleim, neném, illetve jottek hozzánk rokonok, és rendesen rosszul vagyok.. nem tudom miért van ez, de hirtelen, nagyon idegesítő irritalo lett mindenki..
2021. szept. 21. 21:15
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Kivéve a tesom..
2021. szept. 21. 21:16
 2/25 A kérdező kommentje:
Nagyon örülnék, ha legalabb 1 hetre ell tudnák menni bárhová, csak senki ne lenne ott..
2021. szept. 21. 21:16
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom mert nem érzed köztük jól magad, esetleg túlságosan mások vagytok, vagy csak eleged van mindenkiből.
2021. szept. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
66%
Ilyenkor általában nem mindenki mással van baj.
2021. szept. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Igen tudom, tudom hogy velem van a gond, de egyszeruen utálok mindenkit, vagyis nem tudok meglenni köztük, elegek a szuleim is, akik idegelnek, és még ők is? Egyszeruen ugy erzem hogy, legalabb 1 napot, egyetlen 1 napot lennek úgy, hogy ne legyek veluk.
2021. szept. 21. 21:47
 6/25 anonim ***** válasza:
54%
Nézd, nyilvánvaló hogy veled van a probléma. Jelezd a dokidnak hogy valami nincs rendben, hátha tud segíteni hogy élhetőbb legyen az életed.
2021. szept. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
98%
Úgy sejtem, hogy a legádázabb kamaszkor közepén lehetsz. Ebben az esetben nyugi, el fog múlni.
2021. szept. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
67%
Nem feltétlenül veled van baj. Nekem is vannak olyan rokonaim, hogy azt is letagadom, hogy ismerem őket! :D Apám családja alkoholista tróger, de olyan igazi tanulatlan sötét debilek. Anyám rokonai csak simán szarkeverők. Az ember a szüleivel sincs mindig jóban, mert nagyon eltérő világnézetük tud lenni és sok idős begyöpösödötten gondolkodik.. a tesók 1-1 kapcsolatban ideiglenesen kifordulhatnak magukból. Szóval lehet csak összejött egy szép kombó, de azért nem ártana magad körül szétnézni! Még egy magnéziumhiány, vashiány is okozhat depresszív hangulatot!
2021. szept. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
63%
De, erősen feltételezhető hogy vele van a baj ha mindenkivel ellenséges. És nem azért mert szar természetű hanem mert valami baj van, akár egészségügyi gond is lehet. Az ingerlékenység tünet.
2021. szept. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
92%
Mennyi idös vagy? Ha kamasz akkor az azért valamelyest magyarázatot adna pl, az ilyen megesik abban a korban.
2021. szept. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!