Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez miért van?

Szerintetek ez miért van?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy egyszeruen irritalnak a csaladtagjaim, az osszes rokonom, szuleim, neném, illetve jottek hozzánk rokonok, és rendesen rosszul vagyok.. nem tudom miért van ez, de hirtelen, nagyon idegesítő irritalo lett mindenki..
2021. szept. 21. 21:15
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Nem magamtól vagyok elenséges, termeszetesen, annyi van bennem azert,hogy csak úgy nem utalok embereket, anyukám csaladja mindig csak a szart keveri, azt nézik hogyan tudnák ki pletykálni a másikat, apám rokonai állandoan hisztiznek, mert veluk ez tortent, veluk az tortent, amúgy az húzta ki nálam a gyufát, hogy ide jott kb 6 rokonom, full váratlanul, az egyiknek a gyereke folyamatosan sikonyált, mert rájöttek az 5 percek, a másiknak a gyereke az összes kiskori játokunkat szanaszétt dobálta, a cukrot kiköpte a szájából a foldre, mert neki nem ízlik, meg ilyenek voltak.. az egyiknek a szulei meg lassan 30 éves nő, és úgy viselkedik mint egy kislány, a tesom se bírja őket, illetve az unokatesom se, aki kb minden nap nálunk van, talán a tesom és az unokatesom az, akikkel nincs semmi gondom, oke kamaszkor veszekszek a szuleimmel normalis stb.. azt hogy velük veszekszek még ugy megértem.. de ezek a rokonok készt katasztrófák, nagyon remelem hogy minnél hamarabb elmennek.
2021. szept. 21. 23:05
 12/25 A kérdező kommentje:
Játékunkat*
2021. szept. 21. 23:06
 13/25 A kérdező kommentje:
Rengeteg mindent ell írtam, tehát a helyesírási hibákért bocsánat!
2021. szept. 21. 23:08
 14/25 A kérdező kommentje:
Amúgy az egyik rokonom pont most szakítot a "baratjaval" és itt van nálunk itt hisztizik es fhu en komolyan rosszul vagyok mindenkitől
2021. szept. 21. 23:11
 15/25 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos a családot, rokonokat nem választhatod mint a barátokat.

Ha teheted menj be a szobádba, ha bejön vki küld ki, füles fel, kockulj, hallgass zenét, nézz filmet.

Az is lehet, hogy picit antiszociális vagy, de ez van, azon sem tudsz változtatni, majd ha egyszer különköltözöl, meglesz a nyugalom :)

2021. szept. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
76%
Vonulj be a szobádba. Ha utólag leszidnak a szüleid, majd elmondod nekik is ezt, amit leírtál.
2021. szept. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
96%

Van, aki egyszerűen nem illik a családjába, különböző okokból. Én is ismerem ezt a helyzetet, egyszerűen úgy érzem, hogy túlnőttem a rokonaim többségén, más dolgok érdekelnek, más a felfogásom, másképp érvelek, mást tartok fontosnak. Nem is tartom senkivel a kapcsolatot, sokakkal nem is jó a viszonyunk. Csak anyukámmal beszélek és csak vele vagyok jóban. Én próbáltam ezt szépen, de egyszerűen nem ment. Egyik karácsonykor felálltam az asztaltól és azt mondtam, hogy majd akkor jövök legközelebb, ha nem érzem magam kellemetlenül velük a csesztetésük és a primitív viselkedésük miatt, addig pedig máshogy ünneplek, úgy, hogy nekem is ünnep legyen, ne nyűg.


Nos, azóta sem találkoztunk, mert csak unszolni tudtak és ugyanazokat a suttyó dolgokat tolták még annak érdekében is, hogy visszaerőszakoljanak a köreikbe.

2021. szept. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Valamivel legbelül basza a lelkedet tinikorban ez normális.
2021. szept. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
30%

Az ember a szüleivel sincs mindig jóban, mert nagyon eltérő világnézetük tud lenni és sok idős begyöpösödötten gondolkodik


Hát, akkor veled is baj van. Az ember nem csak azzal tud jóban lenni, akivel azonos a gondolkodása.

2021. szept. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
17. Amúgy pont ugyanigy vagyok😀
2021. szept. 22. 10:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!