Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden nap megkérdezi a...

Minden nap megkérdezi a párod, hogy milyen napod volt?

Figyelt kérdés
Az enyém sosem kérdezte meg, vagyis az elmúlt fél évben nem. Ha feljött hozzánk, és nem talált otthon (nem ülök itthon egész nap, arra várva hátha feljön, hanem a barátaimmal voltam), akkor megkérdezi hol vagyok, mit csinálok (telefonon), de amúgy nem érdekli az egész.
2010. aug. 31. 17:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha tőmondatokban válaszolok, teljesen rám hagyja, nem szokott firtatni semmit.
2010. aug. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Igen, szokta, de néha csak annyit mondok, hogy semmi különös, máskor viszont képes órákat beszélni erről a semmiről :D Én is meg szoktam tőle kérdezni, de ő sose beszél olyan sokat erről. Röviden és tömören elmondja, mit csinált, aztán ha hirtelen eszébe jut valami, ami nagy hatást gyakorolt rá, akkor azt részletesen elmeséli.
2010. aug. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Mindennap mégkérdezi és elmondjuk egymásnak.

4,5 éve vagyunk együtt.

2010. aug. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Mi is mindennap megbeszéjük. Néha csak a fontosabbakat gyorsan, néha meg jól kivesézzük.
2010. aug. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem. :( Már vagy...régóta, csak ritkán. 6 éve vagyunk együtt.
2010. aug. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem kérdezi meg mert kifejezetten dűhít ez a kérdés és nem tudok rá válaszolni csak azt hogy "semmilyen, normális". Ha hagy nyugodtan akkor eszembe jutnak a dolgok, mesélek, de nem szeretem az ilyen hogy vagy típusú kérdéseket.
2010. aug. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

mi nem kérdezzük egymástól...de mindig egyből elmeséljük a másiknak a dolgokat, még ha csak apróságok is (pl otthon ültem, elkészültem, jöttem hozzád stb) mindig tudjuk általában hogy mi történt a másikkal aznap..:) másfél éve vagyunk együtt

22L

2010. szept. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Velem azért történnek olyan dolgok, amiket szívesen megosztanék vele, meg biztosan vele is történnek mesélni való dolgok.

De ő nem kérdez rá, én meg nem akarom untatni..:S

2010. szept. 1. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!