Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ehhez joga? Bővebben lent.

Van ehhez joga? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
22éves lány vagyok.Szüleimmel élek.Nem jó a kapcsolatunk.Még 17 éves koromban megromlott egy pasi miatt.De azóta már minden megváltozott.Normális lettem.Csak ők nem hagyják hogy bizonyítsak.Mondhatni nem is szeretnek.Mindig azzal jönnek hogy költözzek el.Lenne most alkalmam egy albérletbe menni , itt ezen a településen, de apám megfenyegetett hogy látni nem akar itt, mert hogy nehogy már leszégyenítsem őket hogy albérletbe menjek, és mások mit szólnának stb...és apám tuti hogy cirkuszolna..még arra is képes lenne hogy kitetessen valahogy a polgármesterrel.Pedig nem vagyok rossz ember!!!Csak nagyon bunkó velem.Ráadásul mindent megtiltanak.Nem mehetek ki a barátaimhoz stb.Mindent én csináljak meg itthon..ilyen dolgok...Eléggé ki vagyok készülve :(Nem szeretnék innen elköltözni erről a helyről a barátaim miatt , meg mert nagyon szeretek itt lakni.Szóval szerintetek ehhez van joga ezt csinálnia velem? És mibe szólhat bele ha innen elköltöztem megtilthat bármit?Előre is köszönöm szépen a NORMÁLIS válaszokat!!!
2010. aug. 31. 17:19
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

(Az előző kettő is én voltam)

Nagyon úgy tűnik: Apád fél, hogy kiderül róla, hogy milyen ember. Ezért nem akarja, hogy a falutokban bérelj lakást. Mert megkérdeznék: hogy miért költöztél el. Nem volt jó apádéknál? Talán rosszul bántak veled?

Az emberek nem állnának mellé. Elfordulnának tőle. És ő elvesztene mindent, mert csak ott nagyúr ő, csak az van neki.

Az számomra világos, hogy el kell menned otthonról. Rá kell jönnöd, hogy nincs veled semmi baj. Hogy te nem tehetsz semmiről. A pasizás normális, tinédzser korban a hülyeség is az. Az hogy főiskolára mehettél volna meg egyenesen csúcs!

A kérdés az, hogy a faluban maradj-e(faluban laksz?)

2010. aug. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

Mindig azt mondják milyen öreg vagyok már...

Minek járnék már bulizni..elég volt 20 éves koromig(akkor is alig jártam..nem engedtek), most már "vén lány " vagyok..inkább keressek valami hülye milliomos pasit aki eltart, meg ilyenek...nem vagyok abszolut nagy igényű..de nem értem miért csinálják ezt.meg inkább költözzek el, szedjek össze valakit,szüljek gyereket azzal foglalkozzak, ne a bulizással..

nem is járok már szorakozni egyáltalán..mindentől elment a kedvem..érzem magamat vagy 60 évesnek komolyan:(

2010. aug. 31. 22:26
 33/36 A kérdező kommentje:

22:26 Község ez inkább..nagyobb mint egy falu..

Itt szeretnék nagyon maradni igen.

Meg mivel pánikbeteg vagyok, nagyon nehezen élem meg a környezetváltozást.Volt rá példa hogy elmentem sopronba melozni és kijött rajtam..nagyon rosszul voltam..nem tudom leirni az érzést..mintha minden szétcsúszna körülöttem.és akkor hazajöttem mert nem bírtam ott tovább maradni..és akkor is le lettem szurva meg elhordva mindennek, hogy sosem tudnak tőlem megszabadulni már..:(

Ha így is lenne, biztos vagyok benne hogy kitalálna dolgokat hogy ő miért "tett ki "...és akkor engem néznének le..

2010. aug. 31. 22:32
 34/36 anonim ***** válasza:

Muszáj lefeküdnöm, mert holnap korán kelek. de annyit még írok, hogy szerintem a szüleidtől már csak torz képet kaphatsz magadról. Ez már elromlott. Egyenlőre. Talán soká, ha van egy biztos, öntudatos, független életed, talán akkor tudsz majd velük úgy bánni, hogy rájönnek, hogy nem volt igazuk. Talán akkor majd nem tudnak bántani, mert érezteted velük, hogy ezt nem lehet veled megtenni. Amikor már te is létrehozod a saját szabályaidat. És talán akkor egy kicsit más lesz a kapcsolatotok. De addig is még meg kéne teremteni azt a független, erős öntudatos életet. És ezt mellettük nem lehet. Lefekszem. Holnap még visszanézek.

Andrea

2010. aug. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
22:41 : Rendben van.Igazad van azon leszek.Megteszek minden tőlem telhetőt.Köszönöm nagyon.Jóéjt
2010. aug. 31. 22:59
 36/36 anonim ***** válasza:

Együttérzés, lelkifröccs nem elég.

Lépned kell, nem köthet röghöz pánikbetegség sem......

ami enyhülni fog, amint mersz távolodni.

2010. szept. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!