Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ehhez joga? Bővebben lent.

Van ehhez joga? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
22éves lány vagyok.Szüleimmel élek.Nem jó a kapcsolatunk.Még 17 éves koromban megromlott egy pasi miatt.De azóta már minden megváltozott.Normális lettem.Csak ők nem hagyják hogy bizonyítsak.Mondhatni nem is szeretnek.Mindig azzal jönnek hogy költözzek el.Lenne most alkalmam egy albérletbe menni , itt ezen a településen, de apám megfenyegetett hogy látni nem akar itt, mert hogy nehogy már leszégyenítsem őket hogy albérletbe menjek, és mások mit szólnának stb...és apám tuti hogy cirkuszolna..még arra is képes lenne hogy kitetessen valahogy a polgármesterrel.Pedig nem vagyok rossz ember!!!Csak nagyon bunkó velem.Ráadásul mindent megtiltanak.Nem mehetek ki a barátaimhoz stb.Mindent én csináljak meg itthon..ilyen dolgok...Eléggé ki vagyok készülve :(Nem szeretnék innen elköltözni erről a helyről a barátaim miatt , meg mert nagyon szeretek itt lakni.Szóval szerintetek ehhez van joga ezt csinálnia velem? És mibe szólhat bele ha innen elköltöztem megtilthat bármit?Előre is köszönöm szépen a NORMÁLIS válaszokat!!!
2010. aug. 31. 17:19
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

Gyáműgy,családsegítő,rendőrség.

[link]

NANE (Nők a Nőkért Együtt az Erőszak Ellen) Egyesület

Bántalmazott nők és gyerekek segélyvonala: 06-80-505-101 (este 6 és 10 között)

Biztonsági információk külföldi munkát kereső fiatal nőknek: 06-80-630-125 (kedden és csütörtökön délután 2 és 6 között)

Postacím: 1447 Budapest, Pf. 502.

E-mail: info@nane.hu ** Internet: www.nane.hu

2010. aug. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Ha egyedül félsz elmenni otthonról, akkor meg szervezz be minél több ismerőst, és legyenek veled, amíg összepakolsz. Ha balhézni kezd, hívd fel rá a figyelmét, hogy most tanúid is vannak...
2010. aug. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
17:36 : Igen ezen már én is gondolkodtam hogy kiprovokálom..Tudom hogy g*ci dolog, de én ezt már nem bírom..Van egy srác érdeklődik irántam..20 éves ..ezért is pattog, mert hogy fiatalabb, pedig nekem is tetszik, de hogy hülye a pali mert izlés ficama van stb. pedig senki szerint nem vagyok csunya csak apám szerint...és azt mondta hogy nem akar meglátni kint mert ha meglát, kiszáll a kocsiból , és mindenki előtt összever...és képes rá..mindenki képes...megnyomorítani az egész életemet.Akkor ha ezt megcsinálom és meglát kint akkor tuti nagyon elver,de annyira félek...és ha meg miattam megbüntetik vagy becsukják, addig üldöz amit élek ezt tudom előre.viszont tényleg nem szeretnék innen elmenni:( itt nőttem fel minden ide köt..
2010. aug. 31. 17:42
 14/36 A kérdező kommentje:

17:38 Köszönöm szépen!

És mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

2010. aug. 31. 17:44
 15/36 anonim ***** válasza:
40%
Pont ezért meri ezt tenni veled, mert tudja, hogy nem mered feljelenteni. Ha feljelentenéd, biztos, hogy visszavenne. (Tudod, priusszal már nehezebb ugrálni.)
2010. aug. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Én feljelenteném még mielőtt hatalmas kárt okoz neked. Úgy megüthet, hogy minden nőiességed elveszítheted akkor meg már késő lesz. Lépj a saját életedért. Az elvesztegetett időt soha senki nem adja vissza.
2010. aug. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy azzal piszkálnak mindig, hogy költözz el. Akkor költözz. A polgármesterrel nem rakathat ki a településről, ilyet csak úgy nem lehet.

Ha elköltözöl, mit tilthatna meg? Hiszen már felnőtt vagy, az ország törvényein kívül semmit nem vagy köteles betartani.

2010. aug. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

17:46 : nem egyszer megvert már ugy hogy hetekig fájt a hátam, orromon számon folyt a vérem... a ház előtt a hajamnál fogva végig huzott a földön..mindig a fejemet üti meg rugdossa hátamat általában.egyébként mikor nekem esik..eltorzul a feje és nem tud magáról csak üt alig birja anyám rolam leszedni...135 kilo...én vagyok 53...anyám max 60...

mellékesen megjegyzem hogy egy ideje pánik beteg vagyok. és szerintem emiatt a rettegés miatt..és kiröhögött amikor megtudta..meg ilyen "apró" dolgok...meg egy k*rva szót nem szolhatok neki bármennyire is rosszul tud valamit vagy azt mondja hogy hazudok, semmit nem szolhatok mert üvölt h " kitapossa a belemet" pedig nem csinálok semmi rossz dolgot.leülni beszélni nem lehet vele, mert azt mondta hogy itt véleményem az Ő házába nem lehet..kompromisszumot kötni esélytelen..

2010. aug. 31. 17:56
 19/36 anonim ***** válasza:
52%
Bele is állítanám a kést ha hozzám nyúlna. Hívd ki a rendőrséget ha van valami, egyébként pedig pakolj össze és menj el valahova, hidd el, semmit nem tehet. A polgármesternek pedig semmi köze az albérlethez, nem tehet ki
2010. aug. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

18:03 Csak azért jöttek a polgármesterrel mert nagyon nagyon jóba vannak...Bármit kinézek belőle.Simán össze fog verni ha mégis itt elmegyek albérletbe.Nem érdekli őt semmi tudom jól.Még a házat is rám gyujtaná..ez nem vicc..Anyám szerint azt is megveri aki kiadja nekem az albérletet...

De még egyenlőre nem tudok elmenni nem kaptam még fizetést..Majd 18.körül.

2010. aug. 31. 18:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!