Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ehhez joga van annak a nőnek?

Ehhez joga van annak a nőnek?

Figyelt kérdés

8évig voltam együtt a volt párommal,ebből 3év a házasság.

Elváltunk!Kis Gyerekünk is van!

Iwiwen a saját profilomba feltettem az én képeimet,a kicsiét,és fel raktam egy képet az exről is.

Oda is írtam hogy a pici apukája,azt is hogy volt férjem.Mindezt odaírtam.

A volt férjem felhívott,mert panaszkodik a csaja,hogy én fel mertem rakni egy képet a fiam apukájáról,és vegyem le.

A volt férjemet egyáltalán nem zavarja a kép!!!

A csajt viszont igen!!!

Tényleg le kéne vennem a képet,vagy ez az én szívem joga hogy fent hagyom,vagy sem?


Egyébként ami fura nekem,hogy a csaj nincs bejelölve iwiwen ismerősnek,csak a volt férjem (külön profiljuk van)!

Ez a nő nézegeti a profilomat?

Ugyanis csak úgy láthatta a képet!


Ti le vennétek a képet?

A volt férjemmel békében váltunk el,és megmaradtunk barátnak.

Nincs köztünk vita,veszekedés,sőt!


2010. jún. 27. 17:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy venném le. Ez a te életed része, az új csaj ha akarja a volt férjedet, legyen kedves a múltjával együtt elfogadni. Pont. Ilyen egyszerű.
2010. jún. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért vennéd le? Az iwiw profilod te vagy, és a te életed része is volt a gyereked apja. Az új csaj hisztizhet, semmi köze hozzá!
2010. jún. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha jóban vagytok a pasival hagyd!Én már CSAK AZÉRT IS hagynám....
2010. jún. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hagynám,hogy dirigáljanak nekem,és beleszóljanak a magánügyeimbe.Szóval nem törölném le már csak azért sem.Ha nem tetszik a nőnek,akkor ne nézegesse!
2010. jún. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Az exed hívott fel hogy a barátnőjét zavarja a kép?

A csaj talán néma? Vagy képtelen pötyögni neked pár sort?

Én nem törölném le a képet. Ha nem tetszik, pukkadjon meg.

Az ex akkor is a gyereked apja, ha az a nő a fejére áll.

2010. jún. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 d,jpt L ***** válasza:
14%
Irigylem a problémáid.
2010. jún. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek semmi köze hozzá, hogy mi van az iwiweden. Nem szeméremsértő képet tettél fel. Egyéni szoc probléma, ha a nőt zavarja...
2010. jún. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
67%

nézd én eleve nem tennék fel a volt férjemről képet ilyesmi oldalakra, még ha a gyerekem apja is.

Minek? ez a te profilod, ott a gyerkőc természetesen, minek az apáról kép? ő már "csak" a gyereked apja, nem szerves része az életednek. És őszintén megmondom, hogy ha az én páromat az ex. felrakná oldalára engem is zavarna.

Vagy csak gondolj bele a fordított helyzetbe.

Az más, hogy otthon van fényképalbum amiben ő is benne van, az a ti személyes kis albumotok, de egy közösségi oldal más, szerintem érezni kéne a különbséget a kettő közt.

És igen, ezek után biztos levenném.

2010. jún. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
67%
Mindenkinek a maga baja a legnagyobb,gondolom erről még nem hallottál,kedves utolsó.Szóval menj innen inkább,ha hasznos választ nem tudsz adni.
2010. jún. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
39%
17:31-nek szólt.
2010. jún. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!