Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ehhez joga van annak a nőnek?

Ehhez joga van annak a nőnek?

Figyelt kérdés

8évig voltam együtt a volt párommal,ebből 3év a házasság.

Elváltunk!Kis Gyerekünk is van!

Iwiwen a saját profilomba feltettem az én képeimet,a kicsiét,és fel raktam egy képet az exről is.

Oda is írtam hogy a pici apukája,azt is hogy volt férjem.Mindezt odaírtam.

A volt férjem felhívott,mert panaszkodik a csaja,hogy én fel mertem rakni egy képet a fiam apukájáról,és vegyem le.

A volt férjemet egyáltalán nem zavarja a kép!!!

A csajt viszont igen!!!

Tényleg le kéne vennem a képet,vagy ez az én szívem joga hogy fent hagyom,vagy sem?


Egyébként ami fura nekem,hogy a csaj nincs bejelölve iwiwen ismerősnek,csak a volt férjem (külön profiljuk van)!

Ez a nő nézegeti a profilomat?

Ugyanis csak úgy láthatta a képet!


Ti le vennétek a képet?

A volt férjemmel békében váltunk el,és megmaradtunk barátnak.

Nincs köztünk vita,veszekedés,sőt!


2010. jún. 27. 17:21
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
21%
Ha ő felrakna egy képet a gyerekedről és odaírná, hogy pasim gyereke akkor örülnél? Nem az iwiwen kell élni az életed. Semmi bajod nem lesz tőle, ha nem raksz fel róla képet. A gyereked nem egy kiskutya akinek a törzskönyvébe feltűntetik képpel a szüleiket. Nem mindegy ki az apja? Aki ismer az úgyis tudja.
2010. jún. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
48%

17:32 vagyok megint, még annyit tennék hozzá, hogy ráadásul ha az exférj fel is hívott, most tök mindegy ki áll a háttérben, biztos hogy levenném.

Ő most már más párja, tudom hogy nem azért tetted fel a képet, hogy féltékenységet okozz, vagy bántsd az új párját, de szerintem ez így korrekt.

2010. jún. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem meg az új nőnek rohadtul nincs köze ahhoz,mi van a volt feleség profilján,és mi nincs...Teljesen szánalmasan és gyerekesen viselkedik.Nyilvánvaló,hogy féltékeny.Holott foglalkozhatna most már a saját életével is,nem a volt feleség iwiw profiljával.
2010. jún. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
72%
szerintem le ne vedd! Hisztizzen rinyaljon, a volt ferjednek van egy kisfia es egy exfelesege, ezzel egyutt kell h elfogadja, meg ez kulonben se a Te bajod, hogy faj neki. Hagyd fennt nyugodtan.
2010. jún. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is van egy, nem mondom, hogy ilyen helyzetem, de úgy egy kicsit hasonló:

Nekem egy barátnőm képe volt az iwiwen a pasimmal, meg egy másik pasival. Buli előtt készült a kép, azt hiszem én csináltam. A barátnőm megcsalta a férjét azzal a másik pasival, aki még a képen van, és ezt a férj tudja. De már vége van a dolognak. Most a férj észrevette ezt a képet a képeim között, és kért, vegyem le a képet...meg egy másik képet, amint szintén együtt buliztunk, de úgy, hogy én, a pasim, meg ez a barátnőm. Lefényképeztem, ahogy beszélgetünk, és a képen van egy pár üveg pia, és a kép címének azt adtam, hogy "berugtak", és ezt is megtalálta a férj, és ezt is kérte, hogy vegyem le, mert hogy ne rakjak fel kompromitáló képet a feleségéről...teljesen kiakadtam ezen, de végül levettem, hogy ne legyen vita... na most a te helyzetet kábé ilyen, annak a csajnak semmi köze hozzá, hogy milyen képeket raksz fel.

2010. jún. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem semmi joga beleszólni, hogy te milyen képet tegyél ki iwiwre a SAJÁT életedről. Nehogy már azt is meg akarja mondani, hogy milyen cipőben legyél. Nőjön fel, és ha a volt férjeddel összejött, akkor biztos tudatában van, hogy van családja. Még ha ti el is váltatok, de akkor is mégis csak a gyermekének az édesanyja vagy, és szíved joga kitenni a gyereked apját is. Ez már a volt férjed életének a része. Ha tetszik neki, ha nem. Szerintem nagyon pofátlan kérés.
2010. jún. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
39%

Én fel sem tettem volna.

Sőt még az iwiwről is kitöröltem a volt párom, és nevet változtattam, hogy ne találjon meg, és ne lesse az új ismerőseimet.

2010. jún. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
90%
Csak ha a férjed kérne meg rá, hiszen ő van a képen. Egyetértek a korábbi hozzászólókkal.
2010. jún. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy én valószínűleg fel sem raknék ilyen képet. DE ha mégis. Akkor szedném le, hogyha a képen szereplő illető kérne meg rá. Szerintem leginkább az ő jogában áll erről dönteni, hiszem ő van a képen, az ő jogait sérted meg, hogyha akarata ellenére teszel ki képet róla.
2010. jún. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
55%

de eleve a kérés megfogalmazás is negatív a másik nő felé: "Joga van?" (előszöris nem jog, hanem intelligenia kérdése, mint leírtam).

"annak a nőnek", tehát te elve negatív érzéseket táplálsz felé mert nem azt írod, hogy volt férjem új párja, hanem "az a nő". talán nem tetted még túl magad rajta, vagy nem tudom, de a hozzáállásodon változtatni kéne

2010. jún. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!