Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vetnek meg sokkal...

Miért vetnek meg sokkal jobban egy nőt, mint egy férfit, ha fel meri vállalni, hogy nem akar gyermeket?

Figyelt kérdés

2021. szept. 18. 09:12
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
3%

A válaszokból az jön le, hogy a nők rettentő igénytelennek tekintik az összes családot, és nekik ezért nem lesz család.

De könyörgöm, az igénytelenség okozója a gyerek?

Van aki ma ezt így gondolja?

2021. szept. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
26%
Ugyanazért amiért a férfit megvetik mert nem ő tartja el a családot, vannak ilyen szerepek amik ránk ragadtak. És ami ez alól kibújik azt a társadalom megszólja.
2021. szept. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem, ha valakinek nincs gyereke, nem tök mindegy, hogy helyette instázik, otthon fekszik, vagy akármit csinál? Az a gáz, mikor anyuka/apuka a gyerekei helyett a telefonjával tölti az időt.
2021. szept. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
3%

Kedves 23-as, tehát te szapulhatod a másikat, hogy rosszul neveli a gyerekét úgy, hogy te semmit nem tudsz a gyereknevelésről gyakorlatban, de amikor téged kritizálnak az már nem tetszik.

Érdekes.

2021. szept. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
1%
Kihal a Föld:)
2021. szept. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
96%
Bár nem én vagyok a 23-as, de tudod az a marha nagy különbség, hogy ő azzal, hogy telózik nem árt senkinek, tehát kuss beleszólás. A gyereket lesz.rni, mellette állandóan telózni meg NEM nevelés, hanem elhanyagolás, szóval senki nem a nevelésbe szól bele, hanem annak hiányába. Senki nem lesz attól szent, mert kölyköt potyarintott ki.
2021. szept. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar, ha ENGEM kritizálnak. A valódi személyiségemet, tulajdonságaimat. Az zavar, ha valaki megálmodja, milyen vagyok, rám aggat egy csomó tulajdonságot, és azt kritizálja.


Ahhoz meg nem kell szülőnek lenni, hogy lásd, hogy egy gyerek rosszul van nevelve, ha pl. vonaton végigszalad üvöltve, ragacsos kézzel, dobálózva, mások cuccát kutatva, mindezt a szülők büszke mosolyával kísérve.


Nem tudok szusit csinálni, de meg tudom mondani, ha a hal rohadt.

2021. szept. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
9%
Én se tudok instázni, de hagy mondjam már meg, ha undorítóan csinálod :D
2021. szept. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
89%
Egyébként ostobaság, mert az se tud sokszor l.f.szt se a gyereknevelésről, akinek van, ezt a tanárok is tanúsíthatják. Sokkal inkább adok egy tanár, vagy egy pszichológus véleményére nevelés terén, mint egy olyanéra, aki nem neveli a gyereket semmi jóra, csak kinyomta magából. Az a hiteles gyereknevelő, aki gyerekekkel dolgozik, ezt tanulta, ezt is csinálja, illetve a normális szülő, de attól még nem ért hozzá senki automatikusan, mert van rajta egy kölyökgyár "lyuk". 24-es látom betalálva érzi magát, a szapi-szapizó de nevelni már nem tudó alják közé. XD
2021. szept. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%
Na mert a feszt a telefonjával foglalkozó kölyökgyár "lyuk" aztán tud nevelni. XD
2021. szept. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!