Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor összejönnek a dolgok,...

Amikor összejönnek a dolgok, és nincs kedved semmire, mit reagál a család?

Figyelt kérdés
Ingatlanvásárlás közepén, problémás eladó, lehet bíróság lesz. Munkatárs beteg, dupla annyi munka... Párommal szétmentünk. Szóval munka után most nincs kedvem a családhoz. Nem megyek, nem beszélgetek velük, elvagyok egyedül. Ha valamit megtudnak, azon megy a rágódás. Persze nagyon szeretem őket (tesóm és nagyszülők) de most még Messengeren sincs kedvem kommunikálni. Olvasgatok, ügyvéddel beszélek, aztán inkább alszom. Hogy értessem meg, hogy most ne zaklasson senki hülyeségekkel, nem kell sajnálni, mert csak idegesít, ha hiába mondom, nem értik meg?
2021. szept. 15. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Megmondod nekik hogy sajnalom most nincs jo kedvem azért nem nagyon írok, beszélünk...
2021. szept. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ezt nem értik meg. Jönnek a tanácsok, amik semmit nem érnek. "Csak a szomszéd mondta," stílusú tanácsok kiakasztanak. Hogy menjek el másik ügyvédhez, meg menjek közjegyzőhöz. Holott ezt a semmirekellő ügyvédet is ők sztárolták. (Én nem ismertem egyet sem, de nem néztem utána, mondom ha jó hát jó.) Közben őrlődöm, mit tegyek. De nem kellenek a tanácsok most.
2021. szept. 15. 22:19
 3/4 Thispain ***** válasza:
100%
Letörlöd a Messenger-t. Kb. ennyit tudsz tenni.
2021. szept. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kovpet ***** válasza:
100%

Arra is van opció, hogy X ideig ne értesítsen a messenger bizonyos emberek vagy csoportok üzeneteiről. Állíts be mondjuk egy hónapot rájuk és nyugtod lesz.


Vagy:


"De ezt nem értik meg."


mondd úgy, hogy megértsék.

2021. szept. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!