Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Polgári esküvőn is a mennyaszo...

Polgári esküvőn is a mennyaszonyt az apja kíséri az anyakonyvezetohoz?

Figyelt kérdés
2021. szept. 9. 09:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Van, ahol polgárin is az apa kíséri a menyasszonyt, láttam már ilyet. Mi a férjemmel kézenfogva vonultunk be.
2021. szept. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Igazából úgy vonulsz be, ahogy szeretnél. Lehet együtt is a párnak, lehet szülővel, de amúgy akárkivel. Meg persze lehet egyedül is.
2021. szept. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem vonultunk egyáltalán. Csak ott ültünk elől. Szóval még vonulni sem kötelező.
2021. szept. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Leírták már előttem. A lányomnak most nyáron volt az esküvője, és az apja kísérte. A vőlegény ott látta meg először, amikor mellé állt. A hatás nem maradt el, csak odasúgta: "Gyönyörű vagy."


Mi anno ketten mentünk például. Több variáció van, úgy mennek be, ahogy előre megbeszélik az anyakönyv-vezetővel. Van, aki a saját nővérével például.

Szóval nincs kőbe vésve semmi.

2021. szept. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Az kéne még! Akkor azok a nők, akiknek meghalt az anyjuk, házasságon kívül születtek, vagy lemondott róluk az apjuk, azok sosem mennének férjhez. Szerencsére most már nincsenek ilyen formalitások.
2021. szept. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
* akiknek meghalt az apjuk.
2021. szept. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem volt templomi esküvőnk, a polgárin apukámmal vonultam be. Nincs ez meghatározva, mindenki úgy csinálja, ahogy akarja.
2021. szept. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Te esküvőd, úgy alakítod ahogy szeretnéd

Nekünk egy tóparton volt

Boldogságkapuval és miegymással

Én apósommal vonultam mert apukám sajnos nem tudott kisérni...

De ugyan úgy menyasszonyi ruhában mentem oda páromhoz aki már ott állt nekem háttal

Zene is ment alatta

És volt szülő köszöntő is

Imádtam minden percét

2021. szept. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Ott nem szokás, de ez totál szabad döntés.
2021. szept. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
A pár dönti el mit szeretne, az anyakönyvezető nekünk azt mondta, ő már kutyával bevonuló párt is látott. Szóval azt csinálsz, amit akarsz kb.
2021. szept. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!