Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek menjek vele?

Szerintetek menjek vele?

Figyelt kérdés
Édesanyám elszeretne költözni itthonról, itt hagyni édesapámat, mert nem egyeznek jól. Szerintetek vele kéne menjek? Én nem igazán szeretnék, de ő úgy gondolja, hogy vele megyek. 17 éves vagyok.
2021. szept. 7. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Ez te tudod, kivel jössz ki jobban anyáddal v apáddal.

Mindkét szülőnek meg vannak az előnyei és a hátrányai, amit csak te tudhatsz. Mérlegelsz mi lenne ha maradnál mi lenne ha elmennél, csak úgy nagyjából de ezt is csak te tudod magadnak megcsinálni. Nem könnyű helyzet még is csak a szüleid, de az se lehetetlen egy egyszer egyiknél vagy egyszer a másiknál. Pláne h még nem vagy 18 és minkét szülő élhet a jogaival h láthasson és ha nem is mennek perre de megegyezhetnek benne h mikor hol vagy és akkor egy kicsit mindkettő.

2021. szept. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem akarsz akkor ne menj ha neked jó apukáddal .
2021. szept. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
92%
Függ a kapcsolatotoktól.
2021. szept. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem szeretnél ne menj. Ha apukáddal jobb a kapcsolat akkor főleg ne.
2021. szept. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Kivel vagy jobban el?
2021. szept. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Amikor az én szüleim elváltak, akkor 18 éves voltam. Nyáron adták be a válópert, szeptemberben lettem 18, decemberben mondták ki a válást. Tőlem is megkérdezték, kivel lennék szívesebben, és én akkor azt mondtam, hogy senkivel, én csak a lakáshoz ragaszkodom, nem akarok elköltözni a válásuk miatt. Így maradtam végül édesanyámmal, mert nála maradt a lakás. (Hosszú történet, hogy hogyan sikerült megtartania.)
2021. szept. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Hát ne anyukád akarata határozza meg a te döntésedet. De az még nem derült ki, hogy apukád akarja-e, hogy vele maradj.
2021. szept. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod h melyikükel elnel szivesebben
2021. szept. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Apád mit akar?

Lehet, hogy ő meg élni akarja a legényéletét, és útban leszel.

2021. szept. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!