Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapok magamnak élettársat ha...

Kapok magamnak élettársat ha 18 vagyok és gyerekem van?

Figyelt kérdés
A 7-hós gyerekem apja nem akar hallani rólunk.Nem is érdekli hogy van egy kisfia.A szüleimmel élek és édesanyám nem enged szórakozni járni,hogy találjak társat, mondjuk nem is mennék még mert túl kicsi még a baba.Tudom még fiatal vagyok és nem tudhatom mit hoz a sors de félek hogy nem kapok társat magamnak és nem apát hanem olyan személyt akivel megbeszélheti majd férfias gondjait kisfiam.Hallom a barátnőimet hogz náluk alszik barátjuk és nekem már gyerekem van és nincs kihez odabújni és megbeszélni gondjaim.Hol találhatok élettársat magunknak?Nagyon szeretnék egy családot alapítani!
2008. dec. 10. 20:42
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Látttam olyanokat is akik nem értették meg amit írtam.Én nem felcsináltattam magam,arr meg vártam volna.Csak ha már megtörtént nem volt szívem eltettni,és nem is arra vágyok hogy bulizni menjek.Hanem a barátom egyik percről a másikra elhagyott.Nem is akarja látni a picit,pedig tud róla.Igen,én is hibás vok,de nem elhagytam hanem vele vok és jól megvagyunk a kisfiammal meg a szüleimmel.És nem élősködök rajtuk mert ők nem hagytak elmenni.Én csak arra voltam kíváncsi hogy kaphatok-e majd idovel társat kivel majd megbeszélhetem dolgimat.
2008. dec. 14. 23:16
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne hallgass azokra akik azt sem tudják mi történt és miért. Hallgasd meg azokat akik biztatnak és igen is jónak tarják,hogy úgy élsz ahogy.

Imádkozom érted és a családodért. Hiszen találsz majd egy társat.

Boldog karácsonyt és örömökben gazdag új évet kívánok neked és az egész családodnak!

2008. dec. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
54%

Szia Kérdező!

őszintén szólva egy bizonytalan kapcsolatra minek vállaltál gyereket? Még bőven buliznod kellene járni és nem ilyen kérdéseket feltenni magadnak, hogy hogyan találj párt magadnak?!!

A másik meg, anyukád nem világositott fel a dolgok helyes sorrendjéről? Én a helyedben azon agyalnék hogy hogyan épitsem fel a saját önálló életem, anélkül hogy akár a szüleid nyakán élősködj életed végéig a gyerekkel együtt....gondolom ez meg sem fordult a fejedben...

Még lenne egy pár mélyenszántó gondolatom, de megpróbálom magam visszafogni... Ohh. az abortuszról sem hallottál még gondolom???? Vagy esetleg te is roma származású lennél és 10 gyerekig meg se állsz, mindegy ki az apja?

2009. márc. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
50%

Mi lenne ha nem vádaskodnál?

"Még lenne egy pár mélyenszántó gondolatom, de megpróbálom magam visszafogni... Ohh. az abortuszról sem hallottál még gondolom???? Vagy esetleg te is roma származású lennél és 10 gyerekig meg se állsz, mindegy ki az apja?"


Fogalmad sincs mi történt és miért.

Arról TE NEM HALLOTTÁL,HOGY VOLT ESZE ÉS AKARTA EZT A BABÁT? s Ő ÍGY BOLDOG?

nEM ÉLŐSKÖDIK CSAK GONDOL MAGÁRA IS MEG A KAPCSOLATAIRA.



Na hallgass az ilyenekre.

2009. márc. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Nos eloszor is koszonom h irtatok de az utolso elottihez lenne egy ket szavam.Eloszor is NEM vok roma!!!Masadszor pedig nem bizonytalannak indult a kapcsolatunk hanem minden okes volt es nem is volt szo gyerekvalllasrol,de sajnos megtortent,es ha mar becsuszott akk nem akartam MEGOLNI vkit.Valakit aki tudom h az enyem FOLEG.Es nem is azt kerdeztem h nem-e kapok vkit akivel majd szorakozni megyek es futyulok az egeszre hanem sajnos a mai vilagba sok olyan ferfi van aki messzirol kikeruli az ilyen noket,es en meg is ertem oket.Minek neveljenek egy olyan gyereket aki nem is az ove.De azokat gyulolom akik ki is rohogik,es az ilyen tobb van mint aki megert.Harmadszor pedig IGEN is hallottam az abortuszrol is de mint mar fennebb irtam nekem nincs szivem megolni vkit,mert nem szeretnem ha eletem vegeig lelkiismeretfurdalasom lenne azmiatt h most nekem is lenne egy gyerekem.Aki megtudja ezt tenni az bator es el se itelem azokat a noket se,de EN NEM VOK ILYEN.Es negyedszer nem akarok eloskodni a szuleimen eletem vegeig,de amig nem no egy picitt a gyerek addig nem tudok semmit csinalni,mert ebben az idoszakban van a legnagyobb szuksege a gyereknek az anyjara.Vagy tevedek?Koszonom h irtatok!!!!Ah es meg vami az a pen amit kapunk az eleg a isgyereknek es en pedig igy igy ugy is veluk laktam volna meg egy par evet!!!
2009. márc. 11. 17:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!