Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapok magamnak élettársat ha...

Kapok magamnak élettársat ha 18 vagyok és gyerekem van?

Figyelt kérdés
A 7-hós gyerekem apja nem akar hallani rólunk.Nem is érdekli hogy van egy kisfia.A szüleimmel élek és édesanyám nem enged szórakozni járni,hogy találjak társat, mondjuk nem is mennék még mert túl kicsi még a baba.Tudom még fiatal vagyok és nem tudhatom mit hoz a sors de félek hogy nem kapok társat magamnak és nem apát hanem olyan személyt akivel megbeszélheti majd férfias gondjait kisfiam.Hallom a barátnőimet hogz náluk alszik barátjuk és nekem már gyerekem van és nincs kihez odabújni és megbeszélni gondjaim.Hol találhatok élettársat magunknak?Nagyon szeretnék egy családot alapítani!
2008. dec. 10. 20:42
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
23%
van pénzed albérletre??
2008. dec. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
65%

Ha neked ez nem gond, akkor lehet hogy idősebb férfiaknál kéne megpróbálni. Ez tényleg csak egy tipp, azért mert vannak akik elég jól nézenk ki idősebben is, és ők már elég érettek egy gyerekhez, esetleg nekik is van, arról nem is beszélve, hogy biztos élnének, halnának egy fiatal lányért és rájuk már tényleg tudsz alapozni egy családot. Valószínűleg tapasztalt, érett partner lenne. De nekem ebben nincs tapasztalatom... Amúgy javasloma társkeresőket, és beszélfd meg anyukáddal, hogy néha vigyázzon a babára mert tényleg nem árt majd meg neki sem ha bepasizol és esetleg apajelöltre találsz. Sok sikert az életben.:)

17 éves lány

2008. dec. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Csak abból élünk a kisfiammal amit utána kapok.Az nem sok mindenre elég.Amíg nagyobb leszz és eltudok menni dolgozni még van egy kis idő.
2008. dec. 10. 20:52
 4/25 anonim válasza:
48%

Szia !


Én 25 éves vagyok, és nagyon szeretnék családot alapítani.

Csak én meg már nem kapok magamnak társat mert a korombeli lányok már elkeltek. :(

Szerintem próbálkozz társkereső oldalakon, biztos találsz magadnak valakit.

Sok sikert ! :)

2008. dec. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

A pasik miatt ne aggodj, de tudod igy, gyesbol nem tudsz elmenni sehova. Es ha dolgozol is majd, meglatod, jol kell majd keresned ahhoz, hogy elni tudjatok.

En inkabb azt tanacsolom neked, hogy orulj annak, hogy anyukadnal tudtok lakni, gondold el, ha o nem lenne, mi lenne veletek, es azt tanacsolom, hogy tanulj inkabb amig otthon vagy gyesen. Tanulj nyelvet, hogy majd amikor dolgozni kell menned, akkor talalj is valamit.

A ffi-ak felol egyaltalan ne aggodj, nagyon fiatal vagy meg, biztos hogy fogsz majd talalni magadnak tarsat.

Es a parod fizet legalabb gyerektartast? Annak utanajartal mar, elintezted a birosagon, hogy minden honapban fizessen az apa? Mert anyukadnak sem lehet igy konnyu.

A bulik, ismerkedes helyett szerintem inkabb tanulj, es szeresd a kicsidet, es anyukadat. A pasi ugy pedig majd jobban fog talan menni, amikor mar nem leszel majd mindig otthon, hanem onalobban elsz majd.

2008. dec. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
84%

Fogsz találni, ne aggódj. Tudom, hogy ilyenkor ezzel az ember nincs kisegítve, de tényleg nem tudok mást mondani, mint hogy ennek is eljön az ideje. De én azt javaslom, hogy anyukáddal beszélj erről mindenképp. A 7 hónapos gyerek már nem olyan kicsi, hogy egy-egy estére ne lehessen mellőle elmenni. Beszéld meg anyukáddal, hogy havonta, kéthavonta egyszer hadd menj el szórakozni, egyrészt mert még fiatal vagy és erre bizony szükséged van, a többi fiatal anyuka is eljár időnként gyerek nélkül, csak ők szerencsések és az apuka is ott van, vagy a nagyi ott is besegít.

Elmondom nálunk mi a helyzet és mi volt eddig:


Én 20 és fél évesen szültem. Most 21 és fél vagyok, egy éves a kisfiam. Én is egyedül maradtam vele, én már terhesen. Mi is anyukámnál laktunk amúgy, 3 hónapja költöztünk be az albiba. Na szóval, kb. 4 hónapos volt a fiam, amikor először elmentem egy estére a haverokkal, akkor már átaludta az éjszakát. Aztán már úgy kb. havi rendszerességgel elmentem csak úgy haverokkal, vagy buliba, és anyukám meg is értette, hogy mindenkinek az a legjobb, ha van alkalmam ismerkedni és párt találni. Persze ne higgye senki, hogy ez az első alkalommal sikerül... Szóval el-el járogattam, jól éreztem magam meg minden, aztán nyáron megbeszéltem anyukámmal, hogy két napig hadd menjek el (ő tanár és szabin van egész nyáron), akkor volt asszem 8-9 hónapos a kisfiam, és szerintem semmi rossz nem volt abban, hogy én két napra elmentem, tudom, hogy vannak akik szerint egy ekkora gyerek mellől még nem lenne szabad elmenni ennyi időre, de én ismerem a saját gyerekemet és nagyon szereti a nagymamiját és nem viselte meg, hogy 2 napig nem voltam otthon. Szóval elmentem egy 2 napos fesztiválra és ott sikerült is megismerkednem egy kedves fiatalemberrel. Igaz, hogy végül mégsem maradtunk együtt, de ezért senki nem tehető felelőssé. Aztán most nemrég mentem el egy koncertre, ahol végülis összejött valami azt hiszem, de nem akarom elkiabálni, 3 randin túl vagyunk és nagyon jól alakulnak a dolgaink. Nem tudom, hol máshol ismerkedhetne egy egyedülálló anyuka, hiszen amíg a gyerek kicsi, dolgozni nem járunk el, meg amúgy is mindenhová gyerekkel járunk, úyg meg nem igazán ismerkedik az ember. Nálunk ebből sose volt gond, anyukám is megértette a helyzetet, ő is sajnálta, hogy a gyerek apjával úgy mellé fogtam, és ő is azt szeretné, ha boldogok lennénk és végre teljes lenne a család.

Aztán mondom, mi már külön lakunk, igaz, hogy nagyon szűkösen, mert a minimálbér után kapott gyed-ből meg a családiból elég nehéz megélni, de megvagyunk. Már csak azért is költöztem külön, mert anyuéknál egy szobában voltunk a picivel és nem hogy a pasimat (amikor volt) nem tudtam felhívni estére, de még a barátnőimet se beszélgetni mert mindenhol útban voltunk. Most viszont sokkal jobb, és azt vettem észre, hogy a kisfiam is kiegyensúlyozottabb, mióta van saját kis szobája és csak egymáshoz kell alkalmazkodnunk.

Írj privit ha van kedved, aztán beszélgethetünk ha gondolod.

2008. dec. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%
Ja, még annyi, hogy a mostani párom, akivel remélem komoly is lesz a dolog (nekem úgy tűnik az lesz), szóval ő nem idősebb korosztály, egyidősek vagyunk, sőt, mi régen egy társaságba is jártunk, és ő tudta hogy van gyerekem és nem zavarja, sőt. Mondjuk azért még nem akarom, hogy túl sokat legyen együtt a picimmel, mert fő az óvatosság, nem akarom, hogy túlságosan ragaszkodjon hozzá a fiam, amíg nem járunk régebb óta. De a lényeg az, hogy a fiatal pasik közül sem gond mindenkinek, ha gyerek van, ha az anyuka olyan felfogású. Úgy értem, én olyan maradtam részben, amilyen voltam, csak sokkal felelősségteljesebb, de a személyiségem főbb jegyei megmaradtak, és úgy érzem, én magam nem lettem unalmas, még akkor sem, ha kevésbé pörgős életet élek, mint korábban.
2008. dec. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
74%

A humor: boltban kaphatsz



De komolyan! Becsüllek amiért megszülted és felneveled a kisfiad. Kívánom neked az anyaság minden örömét. a szórakozás meg majd eljön és akkor ismerkedni is fogsz. Kívánom tálad meg a társad akit majd a kisfiad is lefogad és akár apukájának tekinthet.


Eljön mindennek az ideje:))

2008. dec. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
84%

tényleg ne keseredj el,hidd el talälni fogsz magadnak valakit,hiäba van gyereked.csak ne siettesd.én megvärnäm mig a gyerek 1,5 éves lesz minimum vagy 2 éS utäna ismerkednék illetve magyaräznäm el neki hogy "ö" van anya mellett,anya szereti,a pasi is anyät..hogy értse a gyerek hogy mivan.de lehet én vagyok a hülye felfogäsu nem tudom,de én nagyon fontosnak tartom a gyerek lelkivälägät.nekem a kisfiam 1 éves ,a pärommal együtt vagyunk és 21 vagyok.én is nagy partys voltam mielött terhes lettem:),és Féltem töle hogy nagyon hiänyozni fog minden ai régen volt gyerek elött,hiäba nagyon akartam a babät éS tervezett volt!!miota megszületett bulizni apärommal éS a barätainkkal 1 szer mentünk el,és kb havonta csak 2-3 orät megyünk el a kicsi nélkül.kell hgy elmenj a gyerektöl,programot csinälj magadnak,de nem napokra.én teljesen csalädcentrikus vagyok,imädom a fiamat és a päromat.érdekes..mennék most szilveszterkor bulizni,mert mondom miota megszületett csak 1 szer voltam!de belegondoltam hogy pl én bulizok..a kisfiam meg a nagyival ünnepli az ujévet.ez nekem elég bizarr.:).

én ugy éRzem a legjobb szilveszterem akkor lesz h a kisfiammal otthon és a pärommal együtt örülünk hogy együtt vagyunk,szeretjük egymäst,és boldog vagyok mert pl szilveszterkor a fiammal vagyok!sztem te is tedd ezt,mégha nagyon buliznàl is,ne menj el napokra,legyél gondos,szeretö anya(nem kétlen hogy nem vagy az,nehogy félreérts!),csakne bulizzz ennyit sztem.puszi,és drukkolok hogy talälj pärt magadnak.ja méG annyi hogy ha talälsz pär magadnak.ne vidd egyböl a gyerekhez.mert sosem tudhatod hogy alakul,és a gyereknek nem kell lätnia hogy anya probälkozik pärt talälni és lehet hogy havonta lesz ott mäs..

2008. dec. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%
Próbálkozz meg a társkereső oldalakkal.Ismerősöm így nagyon boldog kapcsolatra tett szert már 5 éve,van gyerekük,csak azért legyél óvatos,mert ott is akadnak csalók.
2008. dec. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!