Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a legjelentéktelenebb...

Mi lenne a legjelentéktelenebb ajándék karácsonyra egy nőnek? (ami csak úgy van de nem való semmire csak arra hogy a fa alá tegyem)

Figyelt kérdés
2008. dec. 10. 19:14
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%

Mit szólnál bolhaporhoz? :D:D:D Én egyszer kaptam ilyet, hintőporos dobozban volt :):):):) Nem dőltem be neki, de azt mondják irtózatosan viszket, levakarja az ember a bőrét:)

Seprű, partvis hozzáillő lapáttal:)

Naaa, áruld el, mi volt az ajándékod, ami te kaptál:) Persze, ha nem titok.

2008. dec. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Jobbnál jobb ötleteket kaptál! :)

Én egy olyan bögrét vennék neki, amin én vagyok. És minden egyes alkalommal, amikor nála vagyok, arra cserélném le a poharát... :) Vagy ha nincs elég helye, akkor valami jó nagyot pl. padlóváza. Természetesen, amikor nála vagy, mindig szóbahozni, hogy milyen szép, amit tőled kapott...

Az egyik ismerősöm egy hiányos uzsonázó étkészletet kapott, amin látszott, hogy nem tegnap, de még lehet, hogy nem is ebben az évtizedben készült (no, nem antik darab volt, csak erősen kopott).


Vagy indíthatnál egy csere-bere fórumot, mindenki bedobhatja, amit hasonlóképpen kapott: én be tudok szállni kb. 5 db. 1000% műanyag törölközővel. Tudjátok, az a fajta, amivel inkább a bőrödet súrolod le, a vizet kenegeted. (Mindegyik darabot egy rokontól kaptuk és kb. 10-et már eltüntettem.)


Egyébként én is kíváncsi vagyok, hogy mit kaptál tőle, amit nem rejtettél el egyből a szekrény/padlás/pince mélyére...

2008. dec. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
100%
Vegyel neki terhessegi tesztet!
2008. dec. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
82%
BÖGRE!!! Az olyan nyomi! (Boccs, ha valaki azt vett..) Lehetőleg jelentéktelen mintával, egy béna mikulással, vagy valami. Mindenki tudja, hogy bögrét csak az vesz, akinek semmi ötlete, vagy egyszerűen nem érdekli az ajándékozás. (Ha 'véletlen' lesz rajta repedés, tényleg nem lesz jó semmire :D)
2008. dec. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%
Na? Megkérdezhetem mit vettél és mit szólt hozzá?
2009. jan. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%
Jajj engem is érdekelne :o)
2009. jan. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
89%
Engem is!! :))
2009. jan. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:
eltelt egy év...mit adtál neki? :D
2010. febr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!