Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a legjelentéktelenebb...

Mi lenne a legjelentéktelenebb ajándék karácsonyra egy nőnek? (ami csak úgy van de nem való semmire csak arra hogy a fa alá tegyem)

Figyelt kérdés
2008. dec. 10. 19:14
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
95%
Ha anyosodrol van szo esetleg,erdemes lenne egy dragabb ajandekot venni neki:koporso,agynak is hasznalhatja,habar az mar eleg hasznos.
2008. dec. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:

azt hittem én vagyok a beteg hogy ilyen ajándékkal akarom meglepni anyósomat:D, jópofa dolgok! nagyon köszönöm minden kedves-beteg válaszadónak a tippajánlót!!!!:D

Nyugodtan lehet még írni!

2008. dec. 10. 20:28
 23/48 anonim ***** válasza:
100%
add vissza neki pont ugyanazt, amit tőle kaptál árral, mindennel:D
2008. dec. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
100%
Anyós? Hm. :) Ha elég öreg kaphatna intim szörtelenítőt intim mosakodóval.
2008. dec. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egy "szép" fényképkeret amiben Te vagy benne... Hu, ha tehetném mit vennék anyósomnak, kb ilyeneket amiket leírtatok. ;)
2008. dec. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:

:D jópofák vagytok!

mind egytől egyig nagyon jó és poénos (a könyvek hatalmasak!!! :D) A DVD film az jólesz, meg valami fürdőszobai, vagy konyhai műagyag kiegészitők, amit már írtak többen is, nameg a hihetetlen csillámporban úszkáló giccses megtakaríthatatlan angyalka :D

2008. dec. 10. 20:37
 27/48 anonim ***** válasza:
100%
Abból évekkel ezelőtt hatalmas cirkusz volt, hogy reklámozták a windows-t, mi mindent tud és a parasztbácsi elment és megvette. Persze amikor hazament rájött, hogy gép nélkül nem megy semmire vele... Valami ilyesmi műanyagot vegyél... ami felborul, vagy nem megy bele semmi. :-) Vagy egy jó kis játékszofvert számítógépre. De a férjed nem lesz morci ha ilyesmit kap az anyja?
2008. dec. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:
áhh, úgy csinálom, hogy "ne vegye észre" hogy az egy szar:D amúgy sem ért az ilyesmihez, meg nem foglalkozik ilyesmivel. Még örülni is fog hogy gondolok az anyukájára :) aki ha reklamálni még mellém is állna, de nem akarom ilyen dúrván, csak hogy ő tudja egyedül hogy az nem az ő ízlése és tudja azt hogy én azt pontosan tudom jól...
2008. dec. 10. 20:55
 29/48 anonim ***** válasza:
96%
Én a hejedbe vannék neki egy női borotvát,intim betétet,és ha nincs dvd-je akkor egy gagyi dvd filmet ez tökéletes ajándék csomag lenne. Nagyon szemét vagyok mi?
2008. dec. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
96%
Vegyel neki egy salat. Melle etcsokit ha nem szereti az etcsokit. A salat a 100 Ft-os boltban vedd meg. A, sok gagyi van, nem nehez valasztani. Nagyon jokat nevetek a valaszokon, miket irunk itt ossze. Kivancsi leszek, mit fogsz neki venni.
2008. dec. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!