Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a legjelentéktelenebb...

Mi lenne a legjelentéktelenebb ajándék karácsonyra egy nőnek? (ami csak úgy van de nem való semmire csak arra hogy a fa alá tegyem)

Figyelt kérdés
2008. dec. 10. 19:14
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
71%

Egy szem marcipanos szaloncukor, foleg ha nem szereti a marcipan izt.

Vagy egy db pohar, vagy egy zacsko papirzsebkendo.

Esetleg egy db baba szappan.

2008. dec. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem nincs semmmi jelentéktelen ajándék, amit egyszer megveszel és szívből adod az annak már van jelentéke.

De azt hiszem te direkt akarsz jelentéktelen ajándékot venni?Elég nem szép dolgo, de esetleg megfelelne a csoki, ilyesmi.

2008. dec. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
89%
Meg elfelejtettem, hogy egy szensavas asvanyviz se lenne rossz.
2008. dec. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
92%
Én pl utálom a csecsebecséket, meg a gyertyáktól is a falra mászok.Ha akarok valamit a lakásba díszítésnek én megveszem mert az egyszerű, letisztult dolgokat szeretem.De mostmár érdekelne milyen kapcsolatban van veled az illető,hogy ilyen negatív vagy.Amúgy azt akartam kihozni ebből hogy mindenki mást tart jelentéktelennek.
2008. dec. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
84%

gyertya, karácsonyi házikós gyertyatartó, azt csak karácsony tájékán tudja használni és ízléstelen is. egyéb hasonló jellegű porfogó dísztárgyak (főleg a szobrokat javaslom és az olyan gyertyákat amiket díszítésük miatt nem leeht meggyújtani. Sajnos a párologtatóknál, gyertyatartóknál, füstölőtartóknál fenáll a veszély, hogy szereti és használni fogja:D) Vagy vmi szép dísszappan, amit az ember sajnál elfürödni és csak porfogónak van a fürdőszobában. Vagy vmi olcsó avonos karácsonyi parfüm. én kaptam egyszer. fenyőfa üvege van, nem kifejezetten rossz az illata, de tök jellegtelen, nem hsiezm h bárki is használná. vagy egy drága díszdobozos toll, az nem mond semmit, habár tud vele írni, de csak egy toll lesz a sok közül.

setleg csoki, bár azt megeszi, de abszolút jellegtelen. Esetleg puhatold ki vhogy h mit nem szeret és azt vedd xD

Amúgy miért akasz vkinek vacak ajándékot?:D

nah rem segítettem:D Jó szórakozás volt végre "rossz ajándék tanácsot" adni.:DDD

2008. dec. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
87%
jah igen a meggyújtahatalan gyertyákra pár példa: oylan mécse smainekm mikulás és egyéb karácsonyi motívum formája van, zselé gyertya amiben műanyag vacoko vannak, oylan mécse aminek csillámpor van a tetején, esetleg ötvözd a szobrot a gyertyával: vmi ízlésetelen gyertyaszobor is rem ötlet (nekünk vane gy hórusz xD) jajj és egy kicsi jászol is nagyon jó, azt még portalanítani se lehet, amellett hogy ronda:D
2008. dec. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
89%
Én egyszer kaptam egy zsemlét meg egy zacskó pudingport :D
2008. dec. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:

:D hát igen:D

az van hogy szereti a gyertyákat...idősebb a leendő ajándékozott és szereti a giccset is szóval bármilyen meglepő , ennek örülne. Én valami nagyon jelentéktelen személytelen dolgot kaptam tőle, amin még az ára is rajta van és akárhányszor odanézek a sarokba (merthogy ott van még azóta is) zavar! Sztem nem kedvel annyira hogy azt vette volna aminek nagyon örülök : minden amit fel tudok használnia magam dekorálásában (táska, bizsu, öv akármi hasonló) Na mindegy...

Valami ami szintelen , személytelen, nem giccses, nem dekorativ

2008. dec. 10. 19:40
 9/48 anonim ***** válasza:
53%
4. vagyok hát most jól megfogtál,egy üveg olcsó bor(ha nem iszik)azt csak porosodni tudja feltenni a polcra, de ígérem gondolkozom és ha nem juttok semmire holnap írok
2008. dec. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:

Szereti a borokat:D

én valami rongyszőnyegre gondoltam, vagy valami konyhai műanyag edénykészletre, az aminek nincs fedele, ilyen tálak...de az már hasznos :D

2008. dec. 10. 19:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!