Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a legjelentéktelenebb...

Mi lenne a legjelentéktelenebb ajándék karácsonyra egy nőnek? (ami csak úgy van de nem való semmire csak arra hogy a fa alá tegyem)

Figyelt kérdés
2008. dec. 10. 19:14
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
67%
A f...be.férfi vagy nő az illető?4. v.
2008. dec. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:
már írtam h nő.........és azt is hogy idősebb.......
2008. dec. 10. 19:51
 13/48 anonim ***** válasza:
50%
Ó bocsi most látom nő, kérlek nézd el nekem terhesagy...
2008. dec. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a rongyszonyeg es a muanyag edenykeszlet nem "legjelentektelenebb" ajandek. Rongyszonyegnek hivjak azt a szonyeget, aminek rongyos a szele.

De, en mar irtam neked, le lett pontozva, akkor menjel be a 100 Ft-os boltba, es nezzel korbe, tele van mindenfele cuccal a bolt. Vannak jelentektelen dolgok is, valassz, ha ranezel valamire, akkor ugy konnyebb kivalasztani.

2008. dec. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:
ja, lehet az lesz!
2008. dec. 10. 20:05
 16/48 anonim ***** válasza:
100%

Nálunka a 100 as boltab / debrecen / még most is lehet kapni azt a müvirágot amit a sirokra visznek, 6 szál

450 ft ! vegyél neki azt !!

2008. dec. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
94%
Barmilyen ordenare kinai cucc,ronda muanyag kenyeres kosar vagy szines fedelu fuszertarto(nem baj ha el van repedve a kupak rajtuk,vagysima uveg vizespoharak(jo vastag alju)rossz minosegu zsebkendok,esetleg piros vagy sarga muszalas bluz(ocskas boltbol)de nehogy kimosd,erezzen rajta a fertotlenito szag.De legjobb ha nem veszel semmit es teszel a fa ala 1000 forintot.
2008. dec. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
96%
műanyag szappantartó ordenáré színben
2008. dec. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
89%
Olyan fejkendő, amit az öreg nénik hordanak:) Vagy vegyél neki, hogyan legyünk boldogok, hogyan fogyjunk le, vagy egyéb okos című könyvecskét:D Ha esetleg cukorbeteg, édességcsomagot. Bár ez már elég morbid.
2008. dec. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
100%

:-)))))) Ez tetszik. amitől én kiborulok az a karácsonyi giccs. Egyszer kaptam valami gusztustalan sárga asztalra való fűszertartót, az volt a csúcs.

De vehetsz valami ócska dvd filmet is, van tescoban 299-ért valami se címe se semmije akciós. Vagy: piacon olcsó manikürkészlet, az se jó semmire. Vagy: ciklámenlila körömlakkot, valami pacsuli parfümöt, olyan tükröt ami giccses, ronda. Vagy: vegyél elektromos fogkefére fejet, főleg ha nincs neki olyan, vagy bakelitlemezt. Mindezeket ha nincs neki olyanja.

2008. dec. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!