Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a legjelentéktelenebb...

Mi lenne a legjelentéktelenebb ajándék karácsonyra egy nőnek? (ami csak úgy van de nem való semmire csak arra hogy a fa alá tegyem)

Figyelt kérdés
2008. dec. 10. 19:14
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%
Szoke hajfesteket,olcsobb fajtat es egy piros csipkes melltartot
2008. dec. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
47%

Boldog, békés karácsonyi ünnepeket mindnyájatoknak. Amit kértetek, azt mind odateszem a fenyőfa alá és miközben a karácsonyi gyertya világítja meg arcotokat én boldogan nézem innen, amikor kibontjátok ajándékaitokat.

Jézsuska

2008. dec. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem dohányzik, vegyél neki hamutartót:D De ne olyat, ami dísznek is jó, hanem a legsnasszabb üveghamutálat. Vagy egy mosogató szivacsot, igaz azt használni fogja, de baromi jelentéktelen és személytelen. Vagy fogselymet :D Esetleg valami teszkós vagy profis vagy cba-s fogkrémet :D
2008. dec. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
86%
Én cigit kaptam,pedig nem dohányzom,Barbie baba,szűztea kapszula (menjen csak a hasa),protkó ragasztó,ovis emlékkönyv,rágó,my litte póni,mickey egeres fülbevaló,tanga vagy boxer,fekete rúzs,több nem jut most eszembe :-)
2008. dec. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim válasza:
94%
szerintem vegyél neki a tescoban ilyen senki által sem ismert 300 forintos dvd-t vagy cd-t.
2008. dec. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha veszel neki egy üveg vodkát soha a büdös életbe nem fog veled beszélni.És mellé egy csomag rágót hogy ne bűzlöggyön a pofája.Egyébként figyelem:néhány anyós megkezdte a lepontozást!
2008. dec. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
100%
Norbi update szaloncukor! Ha 3 szemnél többet eszel, f*sol tőle mint a gép!:DDDD
2008. dec. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél neki egérpadot valami jó kis sejtetős női alakkal. Vagy egy autó illatosítót. Vagy valami halálfejes csillogós övet. (azt mondtad a giccset szereti)

Vagy vegyél neki ilyen különleges fűszereket, amiket az életben nem fog tudni használni.

Vagy egy a plafonra felszerelhető nyugágyat vagy ülőt, abba még sokszor én is nehezen kászálódom bele, nem ám egy anyós... :o)))))) (kifele esni szoktam...)

Vagy kapjon egy műkörmös utalványt.

Esetleg Varga hajszeszt.

Vagy egy vadászgörényt.

Kontaklencsét.(lehetőleg színeset)

Kínai evő pálcikát.

Zenélő csecse dobozt.

ilyesmik jutottak hirtelen eszembe...

2008. dec. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:

Úgy látom mindenkit felcsigázott és lázba hozott a téma:D

Nagyon köszönök minden egyes frappáns ötletet.

A végeredmény egy nagyis sál lesz:D barna és fos árnyalatokban, majdnemhogy ilyen matyóhímzéses virágokkal rajta (pedig a nagyon színeset szereti: rózsaszín, lila, hupikék:D )

Akkor lesz még egy TESCO-s gazdaságos film, valami western, vagy akció, vagy valami idióta vígjáték...régiket-t mondván hogy "klasszikus darab :D"

Megmég lesz valami műanyag piperevacak a fürdőjébe, szappantartó, valami doboz a körömlakkjainak, vagy ilyen hasonló fogkefetartó, de lehet veszek neki valami yolan rúzst a százasba hogy azt ha magára keni egy életre megbánja:D vagy annyira fosszínüt ami nem az esete és soha elő sem fogja venni és majd ő is bosszankodhat hogy ha már veszek valamit akkor yolat vettem volna amit ő szeret és tetszik neki... most odapillantottama sarokban elterülő ajándékomra :D nagyélmény....

2008. dec. 11. 17:55
 40/48 anonim ***** válasza:
100%

vegyél neki egy olyan WC ülőkét, amibe bele van öntve egy szögesdrót, és olyan mintha ráülne XD

ukrán nyelvkönyvet.

szemölcs-eltávolító tapaszt.

Playboy márkájú napszemüveget.

Auchanban lehet kapni olyan fülvédőt, aminek a két oldalán rénszarvasfej van.

2008. dec. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!