Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldön élők/dolgozók!...

Külföldön élők/dolgozók! milyen a családtól messze?

Figyelt kérdés

jövő nyáron tervezek spanyolországban dolgozni egy hotelben, ami azt jelenti, 2-3 hónapig nem fogom látni édesanyám, akivel a mindennapjaim töltöm, mindig együtt vagyunk szinte. ő a napom fénypontja.

félek, hogy nagyon padlóra küld majd az elején, hogy nem láthatom anyukámat, főleg hogy olyan munkám lesz, ahol állandóan mosolyognom kell a vendégeknek.

nagyon vonz a munka, imádni fogom, tudom, és akarom is, ez a hátulütője, hogy nagyon fog hiányozni anyukám.

19L


2021. aug. 30. 16:52
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
2020 augusztus és 2021 július közt nem voltam otthon pedig szeretem a családom hosszú volt de ha sokat dolgozol az pár hónap elrepül gyorsan. Na meg van messenger,Skype stb..
2021. aug. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, ez csak pár hét, utána mész hozzá haza. Hívd fel, küldj neki fotókat, hagy lássa, hogy élvezed, jól érzed magad. Ha megosztjátok egymással az élményeket, nem fog annyira hiányozni.
2021. aug. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

Nos

Lassan 5 éve itt Angliában

K....a nehézen viselem jó volt amíg 3 havonta haza tudtunk járni amióta covid van majdnem 1 év után jutottunk haza..

Sz..r 1 évbe 1 hónapot tudsz otthon lenni nyílván nem 1huzamba nélküled öregszenek ha történik valami nem vagy Ott x kmrel arrébb szét b..sz az ideg sokszor nem könnyű nem akarom elvenni a kedved félre ne értsd de sokszor nagyon nehéz lelkileg

2021. aug. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Rövid időre könnyű, nem hiszem, hogy gond lesz, max az első pár napon lehet tele sírod a párnád. :D Tudod, hogy xy napon haza mész, tudod, meddig vagy ott és ez mindig lebegjen a szemed előtt, a nehéz pillanatokban is.

Hosszú távon viszont sokkal megterhelőbb, ha honvágyad van, nagyon jóban vagy a családoddal.

Én már évek óta kinn élek, mai napig sokszor xar, sokszor haza mennék a pitsába, de sajnos a család, az ismerősök hiányán kívül minden más klasszisokkal jobb idekinn. :)

Szóval neked ehhez a 3 hónaphoz sok szerencsét, nem lesz semmi gond.

2021. aug. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 3 hónapot ki kell bírod már csak azért is mert most kezdődik a felnőtt életed. Pont abban a korban vagy szerintem amikor az lenne az egészséges hogy minden fiatal megtapasztalja milyen szülők segítsége nélkül élni legalább egy ideig, utána biztos máshogy látnák a dolgokat. Én annyira élvezem higy egyedül lehetek, minden befolyástol mentes életem van nem úgy mint otthon hogy ki írom ha ritkán látom őket. Egyébként videohívások segítenek, gyakori beszélgetés, és az hogy anyukád támogasson abban amit csinálsz. Nekem a legrosszabb az ha állandóan azt hallgatom hogy "minek vagy még kinnt" , vagy minden egyes beszélgetés alkalmával megkérdezni hogy "mikor megyek haza". Nagyon rossz amikor nem támogatnak abban amit csinálok, ez lelkileg kicsit visszahúz. Ez viszont nem rajtad múlik nyilván hanem anyukádon.

Csak szerelmes be legyél valami José Armandoba 🙂 mert akkor fel van adva a kérdés hogy merre is menjél tovább.

2021. aug. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
"Mikor jössz haza"
2021. aug. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Huhh, mondtam volna, hogy nagyon jó, de úgy tűnik te szereted a szüleidet, és ők is szeretnek téged, így a válaszom nem releváns... de ja... rossz szülőktől nagyon jó távol lenni. 3 havonta pár óra épp elég belőlük
2021. aug. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm nektek :)
2021. aug. 30. 21:41
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
3 éve élek külföldön. Semm iextra. Minden nap beszélünk, videóhívásban vagy sima hanghívásban. Szeretem a szüleimet, jó a kapcsolat de a személyes kontakt nem hiányzik a mindennapos internetes kapcsolattartás mellett.
2021. aug. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Kiköltöztek már, két háztömbbel odébb élnek :)
2021. aug. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!