Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarnak ma a gyerekek...

Miért akarnak ma a gyerekek rohamtempóban felnőtté válni?

Figyelt kérdés
miért akarnak tizenévesen összeköltözni a pasijukkal? mindennek megvan a maga ideje. miért nem tudják élvezni a gyerekkorukat?

2021. aug. 26. 17:01
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
81%
Régen még a 13 évesek is szültek, meg férjhez mentek. Nemrég lett ez nagy divat, hogy a gyerekek éljék ki a gyerekkorukat. A történelemben kb soha nem volt ilyen.
2021. aug. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
97%
Régebb is várták a gyerekek, hogy felnőjenek.
2021. aug. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
19%
Mert zéró a realitásérzékük, azt hiszik apu meg anyu majd úgyis eltartja őket.
2021. aug. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
67%

nem tudom, én 12 évesen még az utcán játszottam haverokkal és egy osztálytársam sem akart pasizni stb. egyáltalán nem vágytunk a felnőtt létre, sőt élveztük, hogy az életünk csak tanulásból és játékból áll.

Viszont ma már képesek 12 évesen is szexelni és álmodoznak a nagybetűs életről, gondolom egyrészt nincsenek annyira erősen nevelve hanem a "jól elvan a tablet-tal" nevelés van, másrészt az ilyen nevelésű gyerekek sajnos rossz hatással vannak a normálisan nevelt gyerekekre is és sajnos az elkényeztetett görcsre akarnak hasonlítani, hisz az egész osztály őt követi...

2021. aug. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
79%
Ez gyerektől is függ. Én 16 vok, de mindenki azt mondja hogy gyerekes vagyok
2021. aug. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
89%
Függetlenedni akarnak, szabadság stb.
2021. aug. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
86%
Olyan ez, hogy mikor a felnőttek mondták, hogy ne akarj gyorsan felnőni, és bár újra gyerekek lehetnének... Hát erre csak felnőttként jön rá az ember, hogy mennyire igazat szóltak.
2021. aug. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
38%

4-es gondolataival teljesen egyetértek, ha mégsem követik kiközösítik őket, így lelki "zsarolással" mindnekit belevonnak. Aztán azt hiszik ez az élet és ők már mindent tudnak, és persze soha nem tévednek. A kedvenc mondatom az "érettebb vagyok a koromnál", amit mindegyik elhisz, amelyik iszik és cigizik a közeli játszótéren, de közben meg egyszerű dolgokban elbuknak.

Azt hiszik, hogy ezeknek most van itt az ideje, mert már mindent tudnak és övéké a világ, mert ők érettebbek mint a többiek. Közben meg csak egy csapat birka, akik követik egymást.



5-ös, pacsi, ugyan így vagyok.

2021. aug. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Katona Dius ***** válasza:
88%

Amennyire éln látom, és tisztelet a kivételnek:

A felnőtteknek van pénzük, a felnőttek azt csinálnak amit akarnak, a felnőttek szabadok. (ezt látják, ezt akarják látni).

Kisírják maguknak az önállóságot, aztán a felelősságet hozzá nem akarják vállalni. Rengeteget látok, akik elköltöznek a pasijukhoz, aki eltartja őket, és nem főz/mos/takarít, anyucihoz járnak kajálni.

2021. aug. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
88%

Mivel most a világban szabadságból sokaknak hiánya van,az gondot jelent.

Függetlenek akarnak lenni,saját életet akarnak.

És a másik baj,hogy sok dolgot nem tudják hogy hogyan lehet elérni.

Addig depressziósak míg el nem érik amiket akarnak,a vágyaik erősek,és nem ismernek olyat hogy halogatás ha a vágyaikról van szó.

2021. aug. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!