Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőtt korban már nem lehet...

Felnőtt korban már nem lehet baratnőket szerezni?

Figyelt kérdés

Akik voltak elmaradtak, máshova költöztek munka miatt vagy máshova mentek férjhez. Jo lenne a mindennapok során itt helyben egy barátnő beszélgetni megosztani ami bànt stb , persze kölcsönös alapon. De ahogy nyitni próbálok olyan elutasítóak velem sokan, pedig kedves vagyok.

Nemtudom mindenkinek unszimpi lennék?? Vagy mindnekinek maradtak a “régi “ barátnői , csak nekem nem?


2021. aug. 21. 18:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen barátkoznék veled, de gondolom nem egy helyen élünk :D


26/N

2021. aug. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs valamiert baratnom, nem kedvelnek az emberek , pedig kedves vagyok .. Nem tudom mi lehet a baj
2021. aug. 22. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

De lehet , csak kicsit tobb erofeszitest igenyel.


Ha a virus nem szol kozbe, akkor eloszor is ideje a lakohelyeden vagy belathato, beutazhato tavolsagon (ha nem Budapest akkor kb 20-30 kmre levo masii kisvaros) korulnezned mindenfele klubok, tanfolyamok teren.

Olyanokat keress, amire eselyes hogy nem 15 evesek es nem is 55 evesek jarnak. Tanctanfolyam...ha meg meno a salsa, vagy zumba..na igen, fitnessterembe is elkezdhetsz jarni vagy jogara. .i dig ugyanazokban az idopontokban menj es rendszeresen, igy kiszurhatsz olyanokat, akii szinten akkor jarnak es ugy konnyebb a 3. 4. osszekoszonesre beszesbe elegyedni.

egy tanfolyam, mi fixen tart es bizonyos letszammal i dul szinten nagyon jo alap lehet egy baratsag kezdetehez.

mi igaz regen volttancta folyamra mentunk, de egy srac gyakoroljunk buliba cinszo alatt korbekerdezte a csaptot ki menne buliba. Igy vegul is ha csak 1-2 evre de lett par uj barino. (aztan mindig rajtunk mulii mennyire ragaszkodunk valakihez, valkikhez)

munkahelyen nalunk szerveztek mindig havi egy kocsmazast, es idovel ennek hire ment es jottek neha nagyon jo arcok is. tehat a 20 evvel idosebb ne tartson vissza, mert annak is lehet egy u okahuga vagy fiatalabb ismerose akit egyszer elhoz.

Konyvtar is lehet egy jo pont, de eleg idejetmult.


tehat hajra tanfolyam, sport, tanc...

2021. aug. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
13 Műszakban dolgozom, így nekem sem fix mikor érek rá attól függ hogy forog a beosztás. Emiatt nehéz ügy a tanfolyam pedig egyébként is szeretnék tanulni.
2021. aug. 22. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!