Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Melyik oldalon tudnék lány...

Melyik oldalon tudnék lány barátnőket szerezni, akik tényleg barátságot akarnak és nem csak mondják?

Figyelt kérdés

A saját városomban keresnék normális lányt, hetero vagyok, és hetero lány barátságot szeretnék kötni, de a neten hol vannak olyan oldalak ahol a saját városomban a saját korosztályomban tudnék lány barátságra szert tenni?


24/N



#barátnő#csajok#barátságok#emberek
2021. jan. 24. 20:51
 1/9 anonim válasza:
Te is nő vagy, tudod pontosan hogy milyenek:D
2021. jan. 24. 21:01
 2/9 anonim válasza:
Esetleg ha van hobbid akkor aszerint létrejött facebook csoportokba tudsz csatlakozni.
2021. jan. 24. 21:14
 3/9 A kérdező kommentje:

Hogy milyenek a lányok?!

Minden lány más és más, szóval lényegében nincs ilyen netes oldal ahol barátságot tudnék kötni lányokkal?

2021. jan. 24. 21:22
 4/9 anonim válasza:
Ez elég furcsa, ezek szerint az össze lány barátod rád mozdult? Én sose mozdulnék egy barátnőmre sem, hisz.. BARÁT, de még csak fiú haverjaimra sem mozdultam soha, nem hogy lányra. Nem értem a mai világot pedig csak 21 vagyok. Valszeg lehet benned valami, ami miatt a lányok azt hiszik nyitott vagy arra, amit ők akarnak.
2021. jan. 24. 21:31
 5/9 anonim válasza:

Hol laksz?😁

26L

2021. jan. 24. 21:35
 6/9 A kérdező kommentje:

Dehogy mozdult rám lány barát!

Ilyet sehol nem is írtam!

Uj helyen lakok ezért szeretnék új barátnőre szert tenni.

2021. jan. 25. 09:58
 7/9 anonim válasza:
Megkerdezem hol laksz, nyilvan azert, hatha kozel lakunk egymashoz, erre azt irod uj helyen. Oke
2021. jan. 25. 12:45
 8/9 anonim válasza:

Nekem írhat aki gondolja :)

23/L

2021. jan. 29. 01:35
 9/9 anonim válasza:
Használd a dc-t menj be Nessaj szerverére és kérdezd meg generálban keress utána neten elég jó közösség akik tudnak ebben talán segíteni
2021. febr. 2. 19:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!