Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőtt korban már nem lehet...

Felnőtt korban már nem lehet baratnőket szerezni?

Figyelt kérdés

Akik voltak elmaradtak, máshova költöztek munka miatt vagy máshova mentek férjhez. Jo lenne a mindennapok során itt helyben egy barátnő beszélgetni megosztani ami bànt stb , persze kölcsönös alapon. De ahogy nyitni próbálok olyan elutasítóak velem sokan, pedig kedves vagyok.

Nemtudom mindenkinek unszimpi lennék?? Vagy mindnekinek maradtak a “régi “ barátnői , csak nekem nem?


2021. aug. 21. 18:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hány éves vagy, én 24, de nekem sincs meg egyetlen régi barátnőm sem. Bár ebben benne van az is, hogy 120 kmre költöztem középsuli után. De bevallom őszintén, nem is hiányoznak.

A munkahelyemen vannak "barátaim" akikkel nagyon jól érzem magam, de mindegyikükkel csak a munkahelyen találkozunk, munkán kívül soha. Csak messengeren beszélgetünk pár mondatot/képeket küldözgetünk.

2021. aug. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
De. De semmire sincs garancia, felnőttként is szakadhatnak meg kapcsolatok, ilyen -olyan ok miatt, költözhetnek el emberek.
2021. aug. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
9%
Barátférfi nem játszik?
2021. aug. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Munkahelyen én vagyok a legfiatalabb és azért 25-30 évvel idősebbekkel nem igazán van közös téma.



Barátférfi nem játszik köszönöm.

2021. aug. 21. 20:07
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

50 év felett még nehezebb barátot találni. Mindenki hajtja a maga életét,bizalmatlan,körülményes,gondterhelt. Mindenkinek van valami kifogása.Mindamellet, hogy többségük ugyanúgy magányos,mint én.

Akik barátok voltak,más élethelyzetbe kerültek,nagyszülőség,válás,új munkahely vagy nincs munkahely,ilyesmi.

Nem tudom,mi lenne a megoldás,én is kereső vagyok.

2021. aug. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább férfiakal vagyok jobban még barátszinten is,nőkel ritkábban többségük csak fúrni,lenézni és ki oktatni tud.

Ja és én nő vagyok

Van 1-2 barátnőm ők nem itélkezök stb.

2021. aug. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Miért ne lehetne? Nincs ez korhoz kötve.
2021. aug. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%
Barátférfi. :D :D Az " extrákkal " rész kimaradt.
2021. aug. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A baratferfit sokan félre értik, gyerekkori jóbaràtom is férfi , sajnos a felesége nem nézte jó szemmel a sok “ barát barátnőjét “ így elmaradt a kapcsolat meg pár üzenet évente hogy boldog ujevet boldog szulinapot ….

Ez ilyen sajnos.

2021. aug. 21. 20:43
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én hasonlóan vagyok.

Bár nekem a gyerek(ek) után párológtak el, olyan is aki előbb lett anyuka mint én, és bár én kiálltam mellette akkor, ő viszont mellettem nem. 🤷‍♀️

Aztán lett egy új legjobb barátnőm. A kórházban találkoztunk. Életem legnagyobb csalódása volt egy barátban. Nagyon megviselt, iszonyat padlóra küldött.Ennek 3 éve, és képtelen vagyok, nem is akarok barátkozni.

Néha megpróbáltam, de mindig csalódás volt, így kb le is tettem róla.

Bár férjem inkább úgy jellemez mint egy rák. Hatalmas lépéssel nyítok aztán 2 vissza is lépek, bezárok és senkit nem engedek be. Lehet 🤷‍♀️

2021. aug. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!