Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki egyetem miatt elkerült a...

Aki egyetem miatt elkerült a szüleitől, hogyan élte meg? Mennyire gyorsan tudta felfogni az új helyzetet? Koleszba vagy Albérletbe ment? Könnyen talált az új városban barátokat?

Figyelt kérdés
Főleg olyan válasz érdekel aki szeretett otthon lenni előtte:)
2010. aug. 29. 22:28
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
82%
Még valami :) nálunk volt egy lány aki otthagyta a sulit a honvágy miatt! De te ne tedd soha, még ha nehéz is az első év. Ha külön élsz, sokkal többet profitálhatsz az egyetemi éveid alatt. És igenis megszokható :)
2010. aug. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
82%
Sok elsőssel laktam együtt, sírtak a régi iskolájuk és a családjuk után, de aztán megszokták és megszerették a dolgot.
2010. aug. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
És én, aki életem legszebb éveit kórházban töltöttem, távol 200 kilométerre a szüleimtől. Ti meg tanulni mentetek, és mentek. Mi itt a probléma? Nincs itt probléma egy szál sem.
2010. aug. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
fura hogy sokan sírtak meg nehezen élték meg ezt az időszakot. Nekem egy percig sem volt ezzel problémám. Ez az élet rendje, vágytam is már a függetlenségre. Ráadásul Mo. azért nem olyan nagy, könnyedén át lehet hidalni a távolságokat. Én pl külföldre is simán kimentem egyedül, úgyhogy senkit nem ismertem, és életem egyik legcsodálatosabb időszaka volt.
2010. aug. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

22:56:


a probléma ugyanaz, az elszakadás, akármi miatt is.

2010. aug. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Én nagyon nehezen viseltem. Igaz, egyszer se sírtam, de nagyon nehéz volt otthagyni azt a várost, ahol felnőttem, nagyon hiányzott. Legalább fél évbe telt, mire megszoktam az új identitásomat. Nagyon szeretem a szüleimet és a barátaimat, de ők nem hiányoztak, mert e-mail-eztem velük. Ez volt tavaly. Mostmár annyira megszoktam, hogy eszem ágában nem lenne itthon lakni, imádom a koleszt! Hogy azt csinálok, amit akarok, magamnak vásárolhatok, stb!
2010. aug. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
utolsó nem értek egyet, mert ugyan az elszakadás ugyanolyan, viszont egy továbbtanulás esetében van lehetőséged ismerkedni, új környezetet kialakítani, új barátokra, impulzusokra szert tenni....még egy kórházban...csak elmegy az életkedved.
2010. aug. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
mostmár utolsó előtti, azaz 23 02 es:)
2010. aug. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Ha minden sikerül,én jövőre a fővárosba megyek tanulni.nagyon szeretek itthon lenni,és még nem igazán érzem magam érettnek,hogy itthon hagyjam a szüleimet(ráadásul egyke vagyok)És annyira szeretem a szobámat is meg minden.nagyon fog hiányozni.És nem tudom milyen az,ha össze vagyok zárva több emberrel.
2010. aug. 29. 23:09
 20/30 anonim ***** válasza:
Szia! Én is végig sírtam az első hónapot, de megkérdeztem barátnőmet és ő is, szóval nincs mit szégyellni ezen. Utána elkezdtem magam jól érezni, sokat önállósodtam, bár a főzéssel mindig is hadilábon álltam. Az volt a legrosszabb, hogy én kertes házban éltem mindig, nekem a panel kínzás volt. Tériszonyos vagyok, az ágyon hanyatt fekve elkezdtem szédülni ha eszembe jutott, hogy 10 emeletesben vagyok :D Utána megszoktam és tényleg nem volt gáz :) Élveztük egymás társaságát, hőbörögtünk, és hozzászoktunk egymáshoz. Nem lesz baj nálad sem :)
2010. aug. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!