Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki egyetem...

Van itt olyan aki egyetem miatt költözött albérletbe ismeretlenek mellé?

Figyelt kérdés
Természetesen jelentkezek kollégiumba is, de ahogy elnéztem a felvételi esélyeket nem valószínű hogy bekerülnék, pláne nem mondjuk Pesten. Az albérletet nem valószínű hogy megtudnám fizetni, ha egyedül laknék benne, és rengeteg olyan hirdetést találtam, ahol 2-3 egyetemista fiatal keres magának lakótársat. Így kicsit furának tűnik, hogy egy háztartásban éljek 3 olyan emberrel, akiket előtte még csak nem is ismertem. Tudom a kolesz is hasonló, de az nekem valamiért még is egy kicsit szabadabb, nagyobb térnek tűnik, ha nem bírom elviselni a szobatársam keresek más társaságot estére és kész. Hogy megy ez? Van valakinek tapasztalata? Hogy jöttök ki a lakótársaitokkal, mi alapján kerestetek? Számít valamit, ha az egyik szobában mondjuk két fiú lakik, a másikban meg veled együtt 2 lány? Mindenkinek várom a tapasztalatát, akár aki így csöppent bele, ahogy én, akár olyanét aki jelenleg lakótársat keres.
2010. jan. 31. 10:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, első albérletem 2 hónapig tartott, pont ezért. De pár hónap alatt megismersz több embert a suliban, sokan lesznek hasonló helyzetben és akkor léphetsz egy másik albiba. Nem nagy dolog a költözés, nincs sok cuccom, de 5 év alatt 5 helyen laktam :) Utóbbiba 4 éve, megtaláltam a helyem.
2010. jan. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!