Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit lehet csinálni/mivel...

Mit lehet csinálni/mivel lehet fogalkozni ha koleszba/albérletbe kerülök a városon kívüli egyetem miatt?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy kell majd tanulni,de azon kívül?
2011. júl. 19. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ööö, ezt most nem értem.
2011. júl. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

bulizni az újdonsült haverokkal, felmérni a terepet

felfedezni a boltokat, szórakozóhelyeket az adott városba

am úgy sem lesz sok időd ilyeneken rágódni, nem fogsz unatkozni

2011. júl. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most én sem teljesen értem:) hogyhogy mit lehet csinálni? Bejársz órákra, utána kicsit lógsz a haverjaiddal, pl. beültök vhová, vagy csak beszélgettek, hazamész, beszélgetsz a szoba/lakótársa(i)ddal, tanulsz, rendet raksz magad körül, este otthon maradsz, nézed a tv-t, számítógépezel, olvasol, v elmész valahová a barátaiddal. Ugyanazt teszed, mint otthon meg a gimiben, csak szülői felügyelet nélkül:P
2011. júl. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én Budapestre mentem (közepes megyeszékhelyről) egyetemre, albérletbe: az első hónapokban kerestem a régebbi, szintén ott járó ismerősök társaságát, elmentem a szaktársaimmal ide-oda, kávézókba, teázókba... közben megismerkedtem másokkal is. Illetve az első két hónap a beszoktatás ideje volt. :D

Megnéztem, hol vannak a környéken boltok, egyéb üzletek, zöldséges, piac - minden, amire szükségem van. Vettem bérletet, néha csak úgy felültem egy buszra, aztán átszálltam egy villamosra, stb. Vittem magammal térképet, próbáltam szokni a közlekedést, mi merre van, hogyan célszerű mászkálni, hogyan gyors.

Egyébként lehet haverkodni, kirándulni, színházba járni vagy moziba, egyéb módon szórakozni egyedül vagy másokkal. :)

2011. júl. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!