Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném a gyermekeim anyját...

Szeretném a gyermekeim anyját újra magam mellett tudni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A feleségem már többször félre lépet. Most fogta a ruháit és összepakolt elment a palijához és itt hagyott két gyerekkel. Ez az összepakolok és elmegyek már második alkalommal történik meg. Nem lenne itt semmi gond ha nem szeretném annyira a feleségem. Tíz év alatt egyszer sem csaltam meg. Nagyon sokszor leültem vele megbeszélni a dolgokat de mindig olyan egyoldalúnak éreztem a beszélgetést. Nem akart részt venni bennük olyan volt mintha a „falnak” beszéltem volna. A gyerekei meg abszolút nem érdekli ŐT. A válópert már beadtuk januárban lesz az első tárgyalás. Nagyon el vagyok keseredve. Van két lányunk egy 5 és egy 8 éves.
2008. dec. 10. 09:05
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Mi lett Veled, Kérdező?
2010. márc. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!