Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném a gyermekeim anyját...

Szeretném a gyermekeim anyját újra magam mellett tudni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A feleségem már többször félre lépet. Most fogta a ruháit és összepakolt elment a palijához és itt hagyott két gyerekkel. Ez az összepakolok és elmegyek már második alkalommal történik meg. Nem lenne itt semmi gond ha nem szeretném annyira a feleségem. Tíz év alatt egyszer sem csaltam meg. Nagyon sokszor leültem vele megbeszélni a dolgokat de mindig olyan egyoldalúnak éreztem a beszélgetést. Nem akart részt venni bennük olyan volt mintha a „falnak” beszéltem volna. A gyerekei meg abszolút nem érdekli ŐT. A válópert már beadtuk januárban lesz az első tárgyalás. Nagyon el vagyok keseredve. Van két lányunk egy 5 és egy 8 éves.
2008. dec. 10. 09:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Ne akard magad mellett tudni. Nem kellesz ennek a nőnek értsd meg, és a gyerekei sem kellenek. Ennél nyíltabban nem is lehet kifejezni!!! Lépj tovább és neveld fel a gyerekeidet!!!
2008. dec. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglak áltatni: nem fog visszamenni hozzád. Közhely ugyan, de az esetek többségében igaz, hogy a nő választ. Nézd meg a kérdésedet újra, de úgy, mintha mondjuk én tettem volna fel. Te mit látnál a sorokban? Te mit javasolnál nekem? Tudod, mit, játsszuk le: Elhagyott a feleségem, nem először. Megcsalt, nem először. Elhagyta a gyerekeinket is. Egyoldalúak a beszélgetéseink. Válóperünk indul, ő akarta... És mi van velem? Ragaszkodom hozzá, miért? Mert megszoktam? Mert számomra a család szent, és nem csaltam meg sose? Mert az önértékelésem romokban? Mert a férfiúi büszkeségem sérült? Mert van két gyerekünk, akiket szeretek? Akiknek anya nélkül nehezebb? Nehezebb egyáltalán nekik ilyen anya nélkül? Szeretni nem egyenlő azzal, hogy mindent megengedni és megbocsátani. A szeretni egy kölcsönös dolog. Szeretem, amiért megcsal? Szeretem, amiért elhagy? Szeretem, amiért elhagyja a gyerekeinket? ... Te mit válaszolnál nekem? Talán, hogy szedjem össze magam, fogadjam el, hogy ő nem becsül meg engem, és a gyerekeimnek viszont tényleg szükségük van rám? Fogadjam el, hogy változik a világ? Aki valaha engem akart, annak az érzései irányomba elmúltak? Hiszen voltak korábbi szerelmeim is - és bennem is elmúltak az érzések az ő irányukba... Szóval, te mit javasolnál nekem?
2008. dec. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
35%

Ne vitatkozz vele,ne hord el mindennek,ne szidd úton útfélen mindenkinek,ne neveld ellene a gyerekeiteket,ne zaklasd telefonon,ne akard kényszeríteni semmire.Te csak legyél egy kedves megbízható háttér a számára ahova lelkiismeretfurdalás nélkül visszatérhet.Legyél nagyom megértő,marha jó fej voltférj.

Ha ezt meg tudod tenni,lehet ha nem jön össze Neki az új kapcsolat akkor visszajön hozzád.

És az a Te dolgod eldőnteni,hogy megéri-e ezt végigcsinálni ezért a nőért,akkor is ha csak bánt Téged!

2008. dec. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Bocsi de.neked egy ilyen nö kell!?
2008. dec. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Próbáld belátni,ennek vége.Sajnos ismerek én is egy nöt,van 2 gyereke elhagyta öket e´s a fe´rjét egy török fiatal suhanccért,annak is szült egy gyereket:(

ne akard öt vissza kapni,mert már ö nem a tiéd....

Ha mr 2x elment ha vissza is megy,újra el fog hagyni.Sajnos vannak ilyen nök is.......

Legyél szeretö megértö apukája a gyermekeidnek.

2008. dec. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Felháborító,hogy vannak ilyen típusú nők,és még szereti is őket valaki!Annyi rendes nő van a világon,és azok mégsincsenek megbecsülve,nézz körül a környezetedben,biztos nem egy van,akivel a férje műveli ugyanezt!Szörnyűűűű!

Az egyedülálló,és ilyen rendes apukák,mint te vagy,ezerszer jobbat találnak és nem sok idő múlva fellélegezhetsz,hogy többé nem használ ki a volt feleséged!A gyerekeknek is jobb lesz egy kedves nevelőanya mellett,aki szereti őket.Bocs,de a volt feleséged csak a f.szt szereti!Az ilyennek nem való család,és főleg nem egy ilyen odaadó férfi!Sokkal többet érsz,mint hinnéd!És ő sajnos egy értéktelen ember,akiről le kell mondani,és minden kapcsolatot megszakítani!A gyerekláthatást is beleértve!!!!!

2008. dec. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%

A 09:51-es vagyok.Nem azt kérdezte,hogy mi a véleményetek a nőről,hanem azt,hogy vissza akarja kapni mit tegyen.Most válnak,még nem dolgozta fel azt,hogy vége.Szeretné ha minden olyan lehetne mint régen,és boldog lehetne együtt a család.Nem hülye,csak szentimentális,és a végsőkig kitartó.Ez szimpatikus nekem.Majd eltelik egy kis idő és rájön,arra amit írtok,és újra tudja kezdeni az életét.

Kívánom,hogy gyorsan rendeződjön az életetek vagy vele,vagy nélküle.

2008. dec. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Virtuálisan küldök Neked két nagy büdös pofont, ahogy Anyám mondta gyerekkoromban csupa szeretetből, hogy ébredj fel végre! Kit akarsz Te magad mellett tudni? Ne haragudj, de Te milyen kategóriába sorolod azokat a nőket, akik elhagyják a saját gyermekeiket? Az egy dolog, hogy téged már nem szeret, máshol keresi a boldogságot, de a gyerekei nélkül...? Ez a legundorítóbb dolog, amit egy nő, egy anya tehet. Tiszta szívből kívánom, hogy talpra tudj állni, találj majd magadnak egy olyan társat, aki meg tudja becsülni azt, amije van és hogy a feleséged ne okozzon maradandó lelki törést a gyerekeidnek.
2008. dec. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%

Remelem elnek a szuleid es tudnak segiteni neked.

A feleseged viselkedese minosithetetlen, nem akarom jelzokkel illetni, mert az nem segit.

Erthetetlen, hogy miert szult 2 gyereket. Miert tett tonkre 2 kicsi eletet.

Allj talpra, koncentralj a gyerekekre, mert lelkileg igy is serultek mar, szeresd oket, es probalj tarsat talalni magadnak, anyat a kicsiknek!

2008. dec. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%

Na akkor itt mindenki elmehetne a Mónika showba,tudnátok szidni másokat pont és vessző nélkül.És ki válaszolt a kérdésre?

Nekem is megvan a véleményem a nőről,de megtartom magamnak,és a kérdező nem is erre volt kíváncsi.Váltatok ti már el kedves válaszolók?Ha igen sokat veszekedtetek?És a gyerekek ezt hogyan élték meg?

A kérdező tisztában van a tényekkel amit leírtok,de SZERELMES!!

Most még szeretné visszakapni,aminek szerintem sincs semmi értelme.De ha Ő még mindíg reménykedik,és küzd akkor ehhez adjunk segítséget neki!

Ha ahhoz,hogy tovább tudjon lépni neki még le kell futnia pár kört,akkor tegye.Ne okolja magát egész életében,hogy nem tett meg mindent ezért a házasságért,mert az a későbbi kapcsolatára is kihatással lesz.Nem azt kérte,hogy mondjátok meg a frankót a nöről,hanem,hogy segítsetek neki!

Kedves kérdező,nagyon jólelkű,szeretnivaló,kedves,javíthatatlan romantikus férfi vagy!Rengeteg nő kíván magának ilyen társat.

Ha lezártad ezt a kapcsolatot,akkor minden újjadra 10 nőt fogsz kapni!Maradj ilyen.

Sok boldogságot kívánok neked!

2008. dec. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!