Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tegyek? Más sokszor sírtam...

Mi tegyek? Más sokszor sírtam emiatt.

Figyelt kérdés

az lenne az én gondom, hogy van egy testvérem 10 éves, és mindig is úgy éreztem, hogy túlságosan elvan kényeztetve...

ma is, ülünk az asztalnál, anyu kiveszi a combokat a sütőből, és persze a legnagyobbat adja oda neki, közbe ott van apu, anyu, és én is, de persze a legkisebb kell a legnagyobbat kapja...,esszük a kenyeret, és a tesóm kérem szépen nem eszi meg a kenyér héját, veszi a másik kenyeret..

hát mi van itt? ő nem kell kenyér karimát egyen? anyu szó nélkül elvette a héját..

na ekkor elegem lett..., s felálltam szó nélkül az asztaltól, és sírva felfutottam.., még most is sírok..

szerintetek velem van a baj? vagy a tesómmal?


2010. aug. 29. 12:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Egy szép tinikorral állsz szemben, amikor is vannak olyan napok, mikor úgy érzed, téged mindenki, bánt, senki sem szeret és nem értenek meg. Most nagyon rosszul esik, de hidd el, pár év múlva nevetni fogsz rajta. Kitartást! :)
2010. aug. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
nézd változnak az idők a szülők is változnak, a kicsi mindig elsobbséget élvez, és igen ha üt ne üss vissza mert ő még "kicsi" nem feltétlen tudja mi a hlyes mi nem, de ezt neked is megkell értened és felkell hozzá nőnöd hogy megértsd. szerintem ez más családnál sincs másképp és ugymond ez teljesen normális. szerintem feleslegesen akadsz ki
2010. aug. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
lehet., és köszi h így nyügtattok
2010. aug. 29. 12:44
 14/17 A kérdező kommentje:
nyugtattok*
2010. aug. 29. 12:45
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha nem adhatod vissza neki azt hiheti bármit tehet. Sőt ha sosem kapott még pofont nem tudhatja hogy az fáj, amikor másnak adja. Egy 10 éves gyereknek meg már rég magától kéne felöltöznie. Te előbb leszel önálló az életben, mert téged nem kényeztetnek el, tehát ez számodra pozitívum.
2010. aug. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
kapott már, de nem olyan nagyot, mint amilyent ő szokott nekem adni...
2010. aug. 29. 12:52
 17/17 anonim ***** válasza:

Tök ugyanez van nálunk is, de én nem hisztizek emiatt, ha megüt, én szóban bántom.


Most ezzel a kenyérhajjal meg.. :D Áhh :D Én sem eszem meg, főleg a piercingem miatt lenne kicsit nehézkes, de mind1.. :D

2010. aug. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!