Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes terhes vagyok,2...

16 hetes terhes vagyok,2 napja elveszítettem a nagymamám, sokat sírtam és stresszeltem. Azóta sokszor keményedik a hasa, éjszaka is. Összefügghet-e a két dolog, vagy más oka van a keményedéseknek?

Figyelt kérdés
2008. dec. 4. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biztos hogy összefügg, de az is igaz hogy nekem is kb azóta van gyakrabban.(16. héttől)Napi 10 keményedés még normális.Részvétem és próbálj megnyugodni, meg hogy ez az élet rendje és ő elment ugyan de jön helyette a picur aki a pocidban van.És találkoztok majd fent.Ő is biztos nagyon szeretett téged és azt szeretné hogy minden rendben legyen.Tudom hogy nem könbnyű nem arra gondolni, hogy elvesztetted.
2008. dec. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nem olyan rég a nagypapámat veszítettem el, 3hete pedig a tesómat. gondolj arra hogy nem szabad stresszelned magad, tudom nem könnyű. próbáld elterelni a gondolataidat. vagy gondolj a szép dolgokra amit vele élhettél meg.


35 hetes kismama

2008. dec. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem.

Próbálj sokat pihenni, esetleg próbálkozz magnéziummal a keményedések ellen.

Most csak a babára gondolj!!

Én 8-9hetes terhes voltam, mikor a testvérem meghalt motorbalesetben, azt hittem, belehalok én is, de valahogy a baba erőt adott.

Nagyon sajnállak, vigyázz magadra!

39hetes mami.

2008. dec. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Első válszadó vagyok.Ha még nem mozog (illetve ha még nem érzed hogy mozog)akkor hamarosan fog és ha szomorú vagy megvígasztal rúg.Nekem is ezt csinálja.
2008. dec. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Már nem hozhatod vissza,próbálj úrrá lenni az érzéseiden(tudom nehéz),de most arra kell gondolnod,hogy a babádnak jó legyen bent.Az én apósom amikor kórházba került azt mondta az unokáját még megvárja és aztán meghal.Már túlhordással voltam a kórházban,amikor a nagypapa nem várt tovább 1 unokájára,meghalt.2 nap múlva meglett a kisfiam.Az anyósom a párom szülinapja után 2 nappal halt meg,amikor már megvolt az én 12 hetes UH-m,amin biztossá vált,hogy ez a baba végre megmarad.Nekem pedig arra kellett gondolnom,hogy ha már ők nem várták meg a régóta várt kisbabám,legalább nekem vigyáznom kell rá.
2008. dec. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!