Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tegyek? Más sokszor sírtam...

Mi tegyek? Más sokszor sírtam emiatt.

Figyelt kérdés

az lenne az én gondom, hogy van egy testvérem 10 éves, és mindig is úgy éreztem, hogy túlságosan elvan kényeztetve...

ma is, ülünk az asztalnál, anyu kiveszi a combokat a sütőből, és persze a legnagyobbat adja oda neki, közbe ott van apu, anyu, és én is, de persze a legkisebb kell a legnagyobbat kapja...,esszük a kenyeret, és a tesóm kérem szépen nem eszi meg a kenyér héját, veszi a másik kenyeret..

hát mi van itt? ő nem kell kenyér karimát egyen? anyu szó nélkül elvette a héját..

na ekkor elegem lett..., s felálltam szó nélkül az asztaltól, és sírva felfutottam.., még most is sírok..

szerintetek velem van a baj? vagy a tesómmal?


2010. aug. 29. 12:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? fiú lány ?
2010. aug. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

hány éves vagy, drága?

hidd el, egy olyan dolog, hogy tesódnak nem kell megenni a kenyér héját, nem olyan nagy tragédia. nem kell vele foglalkozni.

2010. aug. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs elkapatva, talán egy kicsit. De csak 10 éves. Te amúgy mennyi vagy? :) Egyszerűen lehet nem szereti a héját, én se szeretem, főleg a barnára sült kenyérét.
2010. aug. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én s utálom azt hogy Tesóm kap valamiből többet!!

pl:

Jégkrémet rak anyu nekem fél pohárral tespmnak pupossal

2010. aug. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Túlreagálod. A kicsit mindig jobban elkényeztetik. mi 3an vagyunk testvérek 10 év korkülönbséggel mind két tesom között én vagyok a legkisebb mig kicsi voltam nálunk is mindig én kaptam a nagyobbat a kenyér héját mindig levágták mert sosem ettem meg ha ebédnél szoltam hogy szomjas vagyok anya szolt batyamnak hogy hozzon nekem vizet és hozott. ahogy flenőttem ez teljesen elmult, és ettol függetlenul nem lettem elkényeztettt gyerek. csak a kicsit mindig jobban pesztrálják. szerintem ezen nem érdemes felhaborodni
2010. aug. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ilyeneken sírsz? Ebből neked nem lesz semmi hátrányod. Ő kapta a nagyobb combot, oké, de gondolom neked is jutott, ha kaptál egy kicsit, gondolom vehettél volna utána még. Nem eszi a kenyérhéjat, hát nem eszi, ettől még neked nem jutott kevesebb semmiből. Nyilván neked is vannak heppjeid, amit elnéznek a szüleid.

Amúgy persze a szülők sokszor hajlamosabbak a kisebbnek elnézni az ilyen dolgokat, de amíg ez nem megy a másik rovására, addig ez nem probléma, max a kicsinek, ha mindent ráhagynak.

Nekem 3 évvel fiatalabb az öcsém, ő pl. sokáig nem tudott rendesen késsel villával enni, és a szüleim nem szóltak rá, pedig én már annyi idősen simán tudtam, mert tőlem még megkövetelték. De ilyenek miatt sose sírtam, maximum beszóltam valamit, de aztán annyival le is volt rendezve a dolog.

2010. aug. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

Ha meg te kapod a nagyobbat, akkor meg neki baj. Most akkor hogy is van ez? És ezen miért kell kikészülni? Szerintem csak testvéri irígység. Minden testvér úgy érzi, hogy a másiknak jobb. Legalábbis általában. És, ha nem eszi meg a kenyér héját? Ha te nem eszed meg, akkor üvöltöznek veled?

Most ezt ne lecseszésnek vedd :P :D

2010. aug. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

14 vagyok...

és igen, ez csak egy példa, de mikor olyanok is vannak, hogy megüt, meg mellen üt meg ilyenek, és én ne adjam vissza? de persze én őfelé nem szabad nyulnom...

2010. aug. 29. 12:33
 9/17 anonim ***** válasza:
Majd ha nem lesz mit ennetek, sírhatsz. Nincs elég csirke meg kenyér? Magaddal foglalkozz, ne mással.
2010. aug. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

és olyanok h 10 évesen anyu sulikor minden reggel öltözteti...

és 4 évesen már magamtól öltöztem, mert nem volt mit tegyek...

engem nem öltöztettek 3 éves koromig csak

2010. aug. 29. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!