Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fogja anyám a testvérem...

Miért fogja anyám a testvérem pártját?

Figyelt kérdés
Anyám szerint manipulatív és toxikus vagyok, és csak kihasználnom a testvérem. Valójában arról van szó, hogy a testvérem mimózalelkű, és soha semmire nem tud nemet mondani. Én meg nem vagyok gondolatolvasó, honnan tudnám, mit csinál szívesen, mit nem. Neki kéne változnia, nehogy már az én hibám legyen, hogy ilyen anyámasszony katonája. Mit kezdjek anyámmal, hogy végre belássa, a testvéremnek kell változnia?

2021. aug. 5. 20:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha engem (9-es válaszolót) kérdeztél, a kérdezőnek címeztem.
2021. aug. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
92%
Tükörbe kéen elöször nézni, hogy miért is merült fel ez az egész féltékenysg ugymond.
2021. aug. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
73%

A szavaidból azt veszem ki, hogy amikor tesóddal közös programot csináltok, azt csináljátok, amit te szeretsz, mert tesód nem tud nemet mondani, neked viszont azt mondja, hogy csináljátok. Aztán panaszkodik anyátoknak, hogy te elnyomod őt, anyád meg téged vesz elő.


Ha ez így van, akkor ennek az az oka, hogy anyátok megsajnálta a tesódat, viszont ő nem akarja vagy nem tudja ezt kezelni, ezért rád tolja a felelősséget. Amúgy meg szoktad kérdezni a tesódat, hogy ez meg az így meg úgy jó-e neki. Ha nem, akkor csak ezen változtass, mert így ha anyátok újra elővesz, joggal moshatod kezeidet.

2021. aug. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
53%
Az erősebb személyiséggel tõbb a konfliktus, a szelíd belenyugvóval kevesebb. Nyilván egy szūlőnek egyformán kellene .indkettøt szeretni, de ez nem mindig így működik. Talán mindkettőtõknek egy kicsit változnia kellene, persze ez így csak felszínes válasz, mert nem ismerlek.
2021. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!