Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom megvert. Ennyiben...

A barátom megvert. Ennyiben hagyjam?

Figyelt kérdés

Tegnap szép foltokat sikerült szereznem, ugyanis ok nélkül összevert az azóta volt barátom. Nem az fáj, hogy szakítottunk, hanem, hogy engem bántottak. Nem akarok visszavágni, meg ilyesmi, de nagyon bánt lelkileg, hogy ezt tette velem. Szerintetek mi lenne a helyes? Mit tegyek? Megalázva érzem magam.

19/L


2010. aug. 28. 17:18
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:

Soha nem fogok vele kibékülni! :) Tudom, hogy találok majd olyan fiút akivel boldog leszek!

Csak szeretném, ha egyik lány sem tűrné és nem fogadna vissza ilyen állatot! Szeretnék segíteni magamon is és rajtuk is.

Köszönöm mindenkinek!

2010. aug. 28. 19:38
 42/47 anonim ***** válasza:
100%
Örülök,hogy azért ilyen pozitivan gondolkozol a történtek után is...,kivánom tiszta szivből,hogy megtaláld azt a fiút aki szeret és védelmez Téged!!
2010. aug. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, aranyos vagy!
2010. aug. 28. 20:36
 44/47 anonim ***** válasza:
100%

Hát tudod, ha rám emelt volna kezet, biztosan, hogy fejbecsaptam volna valamivel...

Azt pedig nem értem, hogy édesapád miért nem tett semmit :S


Mindenképpen menj orvoshoz, vetess látleletet, és jelentsd fel a rendőrségen.

2010. aug. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%

Én bizony azért megkérdezném a kedves apukát is, hogy baj esetén miért nem áll ki mellettem...

Megkérdezném tőle, hogy "Apa miért nem védtél meg? Nem az lett volna a dolgod?Te azt nevezed szeretetnek? Azt hogy nem álltál ki mellettem, ugyanolyan vagy mint ő, aki megvert..."


Egy két gyerekes szülő, aki anyatigrisként ugrik, ha bántják a gyerekét...

2010. aug. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:
Eléállok majd. Csak sosem volt köztünk apja-lánya viszony. Régen rengeteget veszekedtünk, tudatta velem, hogy csak egy sz*r vagyok. Nincs most lelkierőm újabb vitához, de idővel biztos, hogy felelősségre vonom! Nem ússza meg. És igazad van kedves utolsó! Teljes mértékben!
2010. aug. 28. 22:10
 47/47 anonim ***** válasza:

"nem álltál ki mellettem, ugyanolyan vagy mint ő, aki megvert.."


ez biztosan ígaz? - mert erős túlzásnak tűnik.

2010. aug. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!