Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom megvert. Ennyiben...

A barátom megvert. Ennyiben hagyjam?

Figyelt kérdés

Tegnap szép foltokat sikerült szereznem, ugyanis ok nélkül összevert az azóta volt barátom. Nem az fáj, hogy szakítottunk, hanem, hogy engem bántottak. Nem akarok visszavágni, meg ilyesmi, de nagyon bánt lelkileg, hogy ezt tette velem. Szerintetek mi lenne a helyes? Mit tegyek? Megalázva érzem magam.

19/L


2010. aug. 28. 17:18
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:

A szüleim sosem bántottak. Csak nincs köztünk erős szál, ahogy mondtátok. Elvagyunk, nem veszekszünk, de más nem nagyon történik. Tudom, hogy szeretnek, de nem érzem azt, hogy kiállnának értem. És ezt be is bizonyították. Oké, hogy betöltöm lassan a 19-et, de nem 19 évre szül gyereket...

Persze a termetem is törékeny 48 kg 162 cm... nem nehéz lefogni.

2010. aug. 28. 18:25
 32/47 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem se hagy annyiban! Sajnos még nem tartunk ott, hogy az agresszív, bántalmazó személyek homlokára lehessen tetoválni, hogy vigyázz, bántalmazó, így csak akkor tudunk további nőket megvédeni tőlük, ha nem hagyjuk annyiban. A lelki sebek pedig ha nem gyógyulnak, keress fel egy pszichológust (a női jogvédő szervezetek ebben is tudnak segíteni), nekem sokat segített.
2010. aug. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Nagyon sajnálom! Az is baj, hogy egyáltalán nem nézné ki belőlük az ember. Nem gondoltam én sem, hogy megtörténhet.


Írtam vissza privátot annak aki felajánlotta a segítséget!

2010. aug. 28. 18:30
 34/47 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nagyon fontos lenne,hogy a szüleid egy erős hátteret nyújtsanak Neked,hogy tudd bármiben-bármikor számithatsz rájuk főleg az ilyen esetekben!!
2010. aug. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
91%

Csak azt nem értem, miért nem jelented fel.

Ha nem teszed meg... most mondjam, hogy legközelebb megérdemled?

2010. aug. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:
Feljelentem, de jelenleg nem tudok elmenni a városba (falun lakok), mert anyunál van a kocsi, de amint hazaér elmegyek. Falun nincs ügyelet, ahol látleletet tudnának venni.
2010. aug. 28. 18:41
 37/47 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most komolyan mondod, hogy az apád nem lép semmit még így sem, hogy látszik a nyoma, hogy bántalmazott a lakásotokban valaki????

Biztos vagy benne, hogy felfogta, mi történt veled? Állj oda elé és mutasd meg a foltokat. Nem tudom felfogni, hogy ilyen szülők vannak.

2010. aug. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok,bár gyerekem még nincs,de ha lenne lányom,és megtudnám,hogy megverték...,hááát tuti helybenhagynám azt a suhancot,aki elgyepálta!
2010. aug. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim válasza:
100%
Adj hálát mindenkinek , a felettünk lévőkre gondolok, h megszabadultál tőle, aki egyszer üt, az fog többször is, eszedbe ne jusson kibékülni vele, hacsak nem akarsz rendszeresíteni egy kék-zöld színekkel dolgozó "kozmetikust"!!!!!!
2010. aug. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:

Apámat nem értem. Tudja nagyon jól mi történt. Tudja, hogy a kezem nagyon fáj, de még az állatok ketrecét sem segített kitakarítani. Tudja nagyon jól, hogy mi történt, mégsem tett semmit. Én hevesebb reakcióra számítottam, mivel ebben a szituációban ez lett volna a helyes. De mintha mi sem történt volna. Nagyon rosszul esik.


A majd leendő apukának pedig üzenem, hogy remélem nem kerül ilyenre sor, de ha ne adj Isten mégis, akkor semmiképpen ne hagyja elmenni a srácot megtorlás nélkül.

2010. aug. 28. 19:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!