Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom megvert. Ennyiben...

A barátom megvert. Ennyiben hagyjam?

Figyelt kérdés

Tegnap szép foltokat sikerült szereznem, ugyanis ok nélkül összevert az azóta volt barátom. Nem az fáj, hogy szakítottunk, hanem, hogy engem bántottak. Nem akarok visszavágni, meg ilyesmi, de nagyon bánt lelkileg, hogy ezt tette velem. Szerintetek mi lenne a helyes? Mit tegyek? Megalázva érzem magam.

19/L


2010. aug. 28. 17:18
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig én valakivel tutira megveretném, hogy egy életre elmenjen a kedve a nők verésétől!Ha nem volt rá oka, akkor pláne, hogy megtenném!

Vagy inkább ehelyett a feljelentést választod!Ne hagyd annyiban a dolgot!

2010. aug. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
100%

Ez a válasz 0%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:23


Azért mert te nem tudtad megtartani a nődet és félrekefélt melletted, azért nem más a hibás. Gondolom ott is ekkora sötétség vagy mint itt.

Kérdező: Látlelet , rendőrség, tiszta sor. NEm is tudom mire vársz még.

2010. aug. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azután szakítottam volna vele, miután összeverem úgy, h azt sem tudja, h fiú-e v lány...(persze, amig alszik, hisz erősebbek nem vagyunk)
2010. aug. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
3%
KAMU
2010. aug. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
85%

Inkább a feljentést válaszd,mert a megveretéssel csak az ő szintjére süllyedsz le,és ki tudja,hogy vágna vissza...

Persze látleletet kell vetetni mielött feljeneted!

2010. aug. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! Fel fogom jelenteni!

Kedves félrelépősdinek üzenem, hogy soha nem csaltam meg egyik barátomat sem az eddigi kettő közül. Eszembe sem jutna az ilyesmi. Talán kirobbantó oknak egy iwiw-es kommentárt tudok felhozni:

A legjobb fiú barátja írta nekem a kommentárt, mert kaptam kisnyuszikat

-Meg lehet őket simogatni?:DHázi állatok vagy vadas lesz a két nyuszi?:D

Válaszoltam:

-Milyen vadas Te kannibál? Lenne szíved megenni? :D Meg lehet őket simogatni, csak kivenni nem nagyon mert még bébik :) Háziállatok :)


Erre a volt barátom azt mondta, hogy minek jópofizok a fiúnak mikor közben a háta mögött utálom és kétszínű vagyok. És mondtam neki, hogy nem vagyok kétszínű, erre elkezdett leszorítani, majd ütni... :(

2010. aug. 28. 17:32
 17/47 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom...,ez elég gyenge ok volt arra,hogy a barátod megverjen!"Csöppet" féltékeny...,már betegessen!
2010. aug. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:
Igen, ráadásul a fiú aki írt nagyon úgytűnik, hogy a saját neméhez vonzódik (többek véleménye szerinte, meg már 4 éve nem volt barátnője). Kitudja mi állt a háttérben. Talán az exben is van hajlam.
2010. aug. 28. 17:42
 19/47 anonim ***** válasza:
100%

Mitől lenne ez kamu, ilyen nagyon sok lánnyal megtörténik.

Ez tévhit, hogy csak házasságban, együttélésben történik bántalmazás. Persze a híradóban csak azokat a tizenéves áldozatokat mondják be, aki már meghaltak...

[link]

[link]

Velem is megtörtént annak idején. Annyira együttérzek Veled, tudom, min mégy keresztül, és nagyon sajnállak! :(

Első tanácsom az, hogy kerüld el, ahogy tudod, és soha (ezt nagyon vedd komolyan!!!!!) ne legyél egyedül egy pillanatig se az utcán vagy szórakozóhelyen! Főleg ne indulj egyedül haza!

Fennáll a veszély, hogy újra meg fogja tenni. Főleg ha feldühödik,amiért szakítottál vele.

Ha csenget hozzátok, ne engedd be! (Pláne ne, ha egyedül vagy otthon!)

Fel is jelentheted (a látlelet fontos! az orvosnak MONDD MEG, hogy mi történt, ne hazudj neki a sérülésekről!) de a rendőrségtől ne számíts túl nagy segítségre. Nekem is voltak durva foltok, fojtogatás - lefotózták, aztán leszarták, az illetőnek semmi baja nem lett belőle, fogadott egy ügyvédet, azt mondta, nem bántalmazott,elhitték, kész. Majdnem az jött ki belőle, hogy én hazudtam, rágalmaztam. (Ha apukád bekísér, komolyabban vesznek.) Max. annyi, hogy a procedúra, bejárkálás stb. elveheti a kedvét a további bántalmazástól. (Esetemben ez történt.)


Ha van apád (nekem nem volt...) mondd el neki, bízz benne!

Milyen apa lenne az olyan, aki ilyenkor nem veri laposra a támadót, vagy nem tesz valamit? Ha vannak igaz barátaid (nekem akkor csak haverok voltak :( ), ne szégyelld nekik elmondani. Főleg fiúknak. Ki fognak állni melletted, ha igaz barátok, ezt nem hagyják annyiban! Amíg életben vagy, a magyar igazságszolgáltatás leszarja.

2010. aug. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves vagy, sajnálom ami Veled történt :(

Tudod mi a szar? Hogy apám itthon volt, és anyunak kiabáltam, hogy jöjjön végre. De leszartak. Apu pláne. Anyut meg utána kiosztottam, hogy az eset után mikor én remegtem és megszólalni sem tudtam, akkor ő még a fiút kísérgette kifelé, meg normál hangon beszélt vele. Ez is nagyon bánt! Persze egyedül a húgom vigasztalt, meg utána anyu próbált, deláttam, hogy messziről sem érdekli.

2010. aug. 28. 17:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!