Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen pasiról?

Figyelt kérdés

szakítottam vele, világosan elmondtam neki, hogy nem szeretem... mert nincs ami megfogjon benne stb.

De hiába hordom le nagyon csúnyán hogy hagyjon békén ő pár nap után újra keres, nyálas sms-eket ír. És kéri hogy magyarázzam meg, h miért nem szeretem

meg ilyeneket ir, hogy adjak neki 1 utolsó esélyt, meg tudja hogy éni szenvedek nélküle (pedig nem) és tudja hogy együtt lennénk boldogok. És azok után is fut utánam, hogy leócsárolom, szerintem ez nem férfias viselkedés.

Meg hivogat és ilyenek.

És belém beszéli, hogy én akkoris szerelmes vagyok...

És ő tudja hogy én szeretem, csak nemtudom mit érzek:S

Szerintem ez azért már szánalmas


2010. aug. 28. 11:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
73 vagyok sajnállak 22 éves lány ,hát sajnos sok sorttársunk van még akik kűzdenek....
2010. aug. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

én már kommentáltam az elején, de eszembe jutott vlamai

a legszánalmasabb az volt, mikor a pasi a következőt mondta nekem:

"Tudom hogy szeretsz engem, csak félsz hogy boldog lehetsz, tudom, hogy együtt van jövönk, csak nem mered felvállalnmi, hogy nekünk jo a kapcsolatunk.

Küzdj!Küzd!Én tudom hogy menni fog ez neked!"


Hehe

2010. aug. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

13:28as ez kemény


Nekem ezt irta tegnap smsbe:


*ha esetleg tényleg olvasásnélkül törölted volna az smst mert ez fontos igy ide is leirom:

-Ne haragudj de az a baj ,hogy még magad se tudod mit érzel és ezér bántasz csak nemtom mért élvezed mert ha tényleg ismernél semmi se lenne szar

*köztünk ,csak ehez neked is ugy kéne csinálni 1 pici ideig mert te mindig mondtad hogy anyira megértesz és késöbb a vitáinknál mindig a bajaimat vágtad hozzám és hoyg ezért luzer vagyok de én nem

mondjak ilyet de a durcizásaid miatt megsem tudtál ismerni és ez tuti és emiat énse téged:( de szerintem vehetnéd a fáradtságot és a durci nélkül tényleg megismerkedhetnénk ás akkor énse lennék mindig más mint ahogy mondtad

2010. aug. 28. 13:50
 24/27 anonim ***** válasza:
Ha mmagyarázatot akar, sorold fel a hibáit.
2010. aug. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Tiltasd le a telószámát, meg az ismeretlen hívásokat (hátha úgy próbálkozna). Ha nem használ, jelentsd fel.
2010. aug. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
velem is volt ilyen.. utánam még be is jött amikor reggel mentem suliba, és amikor vártam a villamost letérdelt elém, h szeret, és h mondjam el neki mit érzek iránta!.. és nem akart felállni, mindenki minket nézett, nagyon kellemetlen volt! folyton utánam járt, még meg is akarta ölni magát miattam.. és állandóan zaklatott telefonon..pedig ő bántott meg engem.. megütött többször is a kapcsolatunk alatt és megvert!..nagyon rossz ember! még a rendőrséggel is fenyegetőzött, h amiért csúnyákat mondtam neki majd feljelent, de hát az egészet ő kezdte!...aztán egyszer megelégeltem, h folyton utánam járkál, és megfenyegettem, h elintézem, ha még egyszer meglátom a közelemben..neki mentem, és ellöktem, ez nyilvánosan történt, és ordibáltam is vele, még egy haverom is látta, aki épp arra járt!.. szerencsére azóta, és ennek már jó ideje, h nem hallok róla semmit!
2010. aug. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

16:17-es vagyok:

a megvert szó helyett a megcsalt szót akartam írni!..

2010. aug. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!