Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen pasiról?

Figyelt kérdés

szakítottam vele, világosan elmondtam neki, hogy nem szeretem... mert nincs ami megfogjon benne stb.

De hiába hordom le nagyon csúnyán hogy hagyjon békén ő pár nap után újra keres, nyálas sms-eket ír. És kéri hogy magyarázzam meg, h miért nem szeretem

meg ilyeneket ir, hogy adjak neki 1 utolsó esélyt, meg tudja hogy éni szenvedek nélküle (pedig nem) és tudja hogy együtt lennénk boldogok. És azok után is fut utánam, hogy leócsárolom, szerintem ez nem férfias viselkedés.

Meg hivogat és ilyenek.

És belém beszéli, hogy én akkoris szerelmes vagyok...

És ő tudja hogy én szeretem, csak nemtudom mit érzek:S

Szerintem ez azért már szánalmas


2010. aug. 28. 11:04
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

az smseire nem válaszolok, és a telot se veszem fel.

de multkor elhordtam minden lúzernek msnen, hátha megutál erre irja hogy azért irok neki csúnyákat ismert szeretem és törödök vele:O

2010. aug. 28. 11:05
 2/27 A kérdező kommentje:
ja és ha ő annyira szeret engem, akkor miért ilyen önző hogy erölteti magát és miért nem hagy békén???
2010. aug. 28. 11:08
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

ez egy beképzelt pa_raszt:D

amúgy sztem ha hozzád szól vagy msnen rádír nem is foglalkozz vele:D

2010. aug. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is volt egy ilyen barátom... nem jártunk sokáig de annyira bolond lett, hogy az hihetetlen. nem tudom h viselkedhet így egy állítólagos férfi

most már 2 éve volt dele szállt rólam még mindig jelölget iwiwen h párkapcsolat meg stb... de én már komolyan szégyenlem

a legjobb dolog az lenne ha lesz@rnád, mert szerintem ha lehordod akk ő arra gondol h az utálat a szeretet egyik formája

töröld le mindenhonnan, tiltsd hogy ne írhasson e-mailt, ne jelölhessen be, csináltass új msn-t, írj neki egy utolsó sms-t h új lesz a telószámod ,ha nem hagyja abba

mondjuk nekem a telszám váltás is sokat segített

lényeg h ne törődj vele, hadd vergődjön a hal

2010. aug. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem reagálsz az sms-re és a hívásra,akkor msn-en is tiltsd le vagy töröld.Ha már az sem használ,h. lehordod,akkor ez a pasi elég hülye!Szerintem!Jobb ötletem nincs.
2010. aug. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 MysticAngel válasza:
100%
Szia hát szerintem valami nem százas ennél a csávónál. De akkor msn-en se beszélj vele töröld le vagy tiltsd le. Azért ha már dúrvábban is zaklatni fog akkor kérdd valaki segítségét. Vagy veresd el ... Na jó ezt azért nem kéne. De hátha ha majd lesz barátod akkor az majd észhez téríti. Addig meg ne vedd fel a telefont az smst amint megjön töröld ne is olvasd el és msn en meg már amit mondtam. Szerintem így semmit sem fogsz tudni róla ha ezt teszed. De ha beszélsz vele msn en néha napján akkor ez ugyanígy fog maradni mint ahogy most van.
2010. aug. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ebben a helyzetben voltam én is.

Minden ugyan így zajlódott le, eleinte szépen utána már csunyán magyaráztam neki, hogy hagyjon békén.

Nem értette.

Letöröltem iwiw-ről,msn-röl,email címemre szüröt tetettem.

LÉNYEG akármennyire is idegesít, ne keresd, ne válaszolj neki, sms, hivást hagyd figyelmen kívül.

Mindent meg fog probálni, de te szakíts meg minden kapcsolatot vele, ha lehet még telefonszámot is cserélj.

IRJ TOVÁBBI INFOKÉRT!

2010. aug. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

jolteszed hogy nem veszed fel a telefont,és nem írsz vissza neki sms-t

egyszer majd csak észreveszi hogy nem kellő neked

2010. aug. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Te hol laksz?
2010. aug. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Na az ilyennel vigyázz mert beteg,és a végén bebeszéli h a felesége lezsel,és te is akarod,az nem számit h te nem.És mindenre képes h elérje amit az agyába kitalált,épitsd le mielőbb.
2010. aug. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!