Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen pasiról mi a véleményed?...

Ilyen pasiról mi a véleményed? Aki ilyeneket ír egy nőnek? Idézem.

Figyelt kérdés
Nem tudok aludni.Nálad járnak a gondolataim.Remélem nem zavarok.Csak ott ülök csendben az ágyad szélén és elhessegetem a rossz álmokat mellőled ha bántani akarnak.Figyelem ahogy a holdfény beszökik az ablakon.És a sugarai végigcsúsznak a fekete hajadon.Táncolnak az arcocskádon.Végigsimítják az ajkaid.Majd egy puszit nyomnak az orrod hegyére,és kisuhanva az ablakon eltünik fényük a messzi galaxisban.Látom álommanót.Eljött megnézni hogy rendben van e minden.Szóltam is neki vigyázzon rád nagyon.És hopp mi ez a furcsa zaj.Tündérek jöttek.Kérdem én téged féltőn:Mi járatban hölgyeim?És mint megtudom tőlük,te a testvérkéjük vagy.Minden éjjel felvisznek a magasba.Repülnek veled fel a tejútig.Hol lemosdatják rólad a földi élet porát.Holdfénnyel simítják át hajad.Csillagport hintenek szemedbe hogy mindíg ragyogjon.Ők így vigyáznak rád.Látszik hogy szeret mindenki.A tündérek sem tudnak úgy elmenni hogy ne lopjanak egy puszit az arcodra.Lassan mostmár én is útrakelek hosszú az út ebben a hidegben hazáig.Kicsit tétován toporgok még.Merjek jóéjt puszit adni?Vagy ne?Nem akarom megzavarni az álmod.Elindulok az álmom repít hazáig.De!Félúton megállj! Irány vissza.Nem tudlak úgy itthagyni hogy ne köszönjek el.S remélem nem haragszol de most megsimítom a hajad.Az arcod.És ide kapsz egy puszit is.De ha igazán őszinte akarok lenni legszivesebben az ajkad pusziltam volna meg.
2010. dec. 22. 17:13
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
52%
Őszintén? Elhánynám magam. Nem az én világom az ilyen nyálas szöveg. Bocs, ha ezzel megbántottam valakit.
2010. dec. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
62%

Hát én végigröhögtem!

Ez egy 12 éves kislány színvonala. Szerintem.

2010. dec. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
78%
Azt hiszem az a véleményem, hogy sürgősen vidd orvoshoz! :D Nő vagyok és romantikus típus, de ez már egy merő nyál, nagyon gáz.
2010. dec. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
62%
Nyálas...
2010. dec. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
75%
Aki ilyen giccsesen ir, az nem gondolja komolyan, csak a következö nöt is el akarja bolonditani. Egy olyan férfi, aki ennyire csöpögös szöveget használ, annak komoly érzései nincsenek.
2010. dec. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 szamóca. ***** válasza:
74%

aranyos. nekem egy kicsit sok, de ha te birod a romantikát akkor aranyos...

azért vigyázz nehogy csak az egérke esete álljon fenn, aki mindent megígér amig a lyukig elér:))

az ilyen nagyon belemélyült szerelmes dolgok mögött néha bujkál némi kétszinüség és megjátszás is. de nem feltétlen, te ismered a pasit..

2010. dec. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Még nem találkoztunk személyesen, de ettől én is elkeseredtem. Ez nekem is sok!
2010. dec. 22. 17:18
 8/39 anonim ***** válasza:
48%
A szándék a fontos.
2010. dec. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
40%
Egy szentimentális s3ggfej..Szerintem még csak nem is saját iromány.
2010. dec. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
31%
ilyeneket csak egy meleg, vagy biszex találhat ki...
2010. dec. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!