Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen pasiról mi a véleményed?...

Ilyen pasiról mi a véleményed? Aki ilyeneket ír egy nőnek? Idézem.

Figyelt kérdés
Nem tudok aludni.Nálad járnak a gondolataim.Remélem nem zavarok.Csak ott ülök csendben az ágyad szélén és elhessegetem a rossz álmokat mellőled ha bántani akarnak.Figyelem ahogy a holdfény beszökik az ablakon.És a sugarai végigcsúsznak a fekete hajadon.Táncolnak az arcocskádon.Végigsimítják az ajkaid.Majd egy puszit nyomnak az orrod hegyére,és kisuhanva az ablakon eltünik fényük a messzi galaxisban.Látom álommanót.Eljött megnézni hogy rendben van e minden.Szóltam is neki vigyázzon rád nagyon.És hopp mi ez a furcsa zaj.Tündérek jöttek.Kérdem én téged féltőn:Mi járatban hölgyeim?És mint megtudom tőlük,te a testvérkéjük vagy.Minden éjjel felvisznek a magasba.Repülnek veled fel a tejútig.Hol lemosdatják rólad a földi élet porát.Holdfénnyel simítják át hajad.Csillagport hintenek szemedbe hogy mindíg ragyogjon.Ők így vigyáznak rád.Látszik hogy szeret mindenki.A tündérek sem tudnak úgy elmenni hogy ne lopjanak egy puszit az arcodra.Lassan mostmár én is útrakelek hosszú az út ebben a hidegben hazáig.Kicsit tétován toporgok még.Merjek jóéjt puszit adni?Vagy ne?Nem akarom megzavarni az álmod.Elindulok az álmom repít hazáig.De!Félúton megállj! Irány vissza.Nem tudlak úgy itthagyni hogy ne köszönjek el.S remélem nem haragszol de most megsimítom a hajad.Az arcod.És ide kapsz egy puszit is.De ha igazán őszinte akarok lenni legszivesebben az ajkad pusziltam volna meg.
2010. dec. 22. 17:13
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
10 éve még nyerő lett volna nálam. Ma már nem. Szeretem a romantikus, kedves dolgkat, de ez már sok(k).
2010. dec. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
*dolgokat
2010. dec. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Hát én egyébként is hányok a legtöbb romantikus dologtól, szóval ez számomra valami katasztrófa. Abszolút nem tűnik férfiasnak valaki ilyen szövegektől.

És nagyon jól írta valamelyik válaszoló, ha a párja felsegíti rá a kabátját és hasonlók az kedves és romantikus, ez csak egy csöpögős nyáltenger.

2010. dec. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
nem jön be:S nagyon nyálas:S
2010. dec. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
kár egy ilyen szöveg alapján valakit is megítélni, hogy milyen valójában. 1X találkozz vele, ezt kiedül! Ilyen szöveget bárki összehozhat egy kis net +gondolkodás segítségével
2010. dec. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Üssetek agyon, de nekem tetszik...
2010. dec. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
KATASZRÓFA. (tapasztalatból írom) Hasonló jellegű írásokat kaptam én is.Hát mit ne mondjak..........
2010. dec. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Néznék, hogy ez a mi búbánatos szar?:D:D
2010. dec. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
köszi lányok! Úgy látom nagyon nagy százalékban egyetértünk! Csak kíváncsi voltam azért mások véleményére is.Ilyen a stílusa, nekem meg elég volt:)
2010. dec. 24. 22:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!