Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen pasiról mi a véleményed?...

Ilyen pasiról mi a véleményed? Aki ilyeneket ír egy nőnek? Idézem.

Figyelt kérdés
Nem tudok aludni.Nálad járnak a gondolataim.Remélem nem zavarok.Csak ott ülök csendben az ágyad szélén és elhessegetem a rossz álmokat mellőled ha bántani akarnak.Figyelem ahogy a holdfény beszökik az ablakon.És a sugarai végigcsúsznak a fekete hajadon.Táncolnak az arcocskádon.Végigsimítják az ajkaid.Majd egy puszit nyomnak az orrod hegyére,és kisuhanva az ablakon eltünik fényük a messzi galaxisban.Látom álommanót.Eljött megnézni hogy rendben van e minden.Szóltam is neki vigyázzon rád nagyon.És hopp mi ez a furcsa zaj.Tündérek jöttek.Kérdem én téged féltőn:Mi járatban hölgyeim?És mint megtudom tőlük,te a testvérkéjük vagy.Minden éjjel felvisznek a magasba.Repülnek veled fel a tejútig.Hol lemosdatják rólad a földi élet porát.Holdfénnyel simítják át hajad.Csillagport hintenek szemedbe hogy mindíg ragyogjon.Ők így vigyáznak rád.Látszik hogy szeret mindenki.A tündérek sem tudnak úgy elmenni hogy ne lopjanak egy puszit az arcodra.Lassan mostmár én is útrakelek hosszú az út ebben a hidegben hazáig.Kicsit tétován toporgok még.Merjek jóéjt puszit adni?Vagy ne?Nem akarom megzavarni az álmod.Elindulok az álmom repít hazáig.De!Félúton megállj! Irány vissza.Nem tudlak úgy itthagyni hogy ne köszönjek el.S remélem nem haragszol de most megsimítom a hajad.Az arcod.És ide kapsz egy puszit is.De ha igazán őszinte akarok lenni legszivesebben az ajkad pusziltam volna meg.
2010. dec. 22. 17:13
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

17:29

Azért a csöpögő nyál és a parasztság között van valahol egy egészséges határ. Velem tudod mikor vetetnéd meg a söröd?! Egyszer és utoljára, de az üveggel együtt menne le a torkodon!

2010. dec. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Az elveid is kb addig tartanak ki, amig egy olyan jóképű srác fel nem bukkan, aki minden külső elvárásod megtestesiti. Utána már bizony más a téma, ebben minden nő egyforma.
2010. dec. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

17:56

Hát, ha minden külső elvárásom megtestesíti, de velem akar sört vetetni, akkor majd csinálok róla egy fotót, meg írok neki egy cetlit a közért címével. Esetleg egy jó orvos címét is, ahol a lábfájását kezeltetheti szegény, hogy le tudjon menni a boltba a hőn áhított söröcskéért...

2010. dec. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
Majd emlékezz erre, amikor megveszed a sört a pasidnak. Lesz ilyen, nyugodt lehetsz.
2010. dec. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

Érdekes, azt gondoltam, az idézett szöveg nagyon be fog jönni a nőknek és majd egymás után jönnek a pasi romantikáját dicsérő hozzászólások, de csalódtam. Szerencsére :)


24f

2010. dec. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Az én szerelmem úgy romantikus, hogy pl. felsegíti a kabátom, vagy tartja a kezét, hogy ne essek seggre, de ez... ez nem romantika. Az a férfi, akinek nincs fogalma a romantikáról, az azt hiszi, hogy az ilyen.
2010. dec. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

18:06

Ha szerinted ettől vagy férfi, legyen. Vetesd meg a sörödet a buta libáiddal. Az én szememben ebben nincs semmi férfias, külsőre lehet az illető akár egy Arnold Schwarzenegger is. És azt hiszel amit akarsz.

18:15 jól mondja.

2010. dec. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

OFF: "ma 18:14" vagyok


Magam sosem írtam volna ilyet, meg sem próbáltam volna, csak valami miatt azt gondoltam, hogy ez az "extra romantika" (ami számomra teljesen idegen) majd tetszik a nőknek. Kb. ahogy azt is gondolnám, hogy egy abszolút látványosan macsó, kigyúrt fickó is nagy valószínűséggel bejön a nők többségének. De ezek szerint Ti ennél bonyolultabban "működtök". :)

2010. dec. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném tőle, h ezt egy 8 évesnek, vagy egy felnőtt nőnek írta e. Aztán az is lehet, h csak leszedte valahonnan netről. És ez még a jobbik eset lenne.
2010. dec. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 BlackSword ***** válasza:
Nagyon nyálas... Most megyek is rágyújtani...
2010. dec. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!