Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen pasiról?

Figyelt kérdés

szakítottam vele, világosan elmondtam neki, hogy nem szeretem... mert nincs ami megfogjon benne stb.

De hiába hordom le nagyon csúnyán hogy hagyjon békén ő pár nap után újra keres, nyálas sms-eket ír. És kéri hogy magyarázzam meg, h miért nem szeretem

meg ilyeneket ir, hogy adjak neki 1 utolsó esélyt, meg tudja hogy éni szenvedek nélküle (pedig nem) és tudja hogy együtt lennénk boldogok. És azok után is fut utánam, hogy leócsárolom, szerintem ez nem férfias viselkedés.

Meg hivogat és ilyenek.

És belém beszéli, hogy én akkoris szerelmes vagyok...

És ő tudja hogy én szeretem, csak nemtudom mit érzek:S

Szerintem ez azért már szánalmas


2010. aug. 28. 11:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Én letiltottam MSNen, megkértem minden ismerőst, hogy ne adják át, ha üzen, megkértem a családtagjaimat, hogy tiltsák le, kikapcsoltam az elérhetőségeimet játékokon belül. SMS-re nem válaszolok. Ha hív, vagy fel se veszem, vagy felveszem, de csak hagyom pihizni a telefont magában.


Neked még jó a helyzet ám, nekem ugyanezt váltogatja azzal, hogy mekkora utolsó szemét ribi vagyok, és átvertem megcsaltam évekig (nem is ismerem több éve). Ugyanezt előadja az összes közös ismerősnek is.


Ja, meg küldtem neki egy kedves idézetet a BTK-ból, hogy mi a következménye annak, ha valakit telefonon hívogatunk napi húsz-harminc alkalommal...

2010. aug. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

De azthittem hogy egy igazi férfiben van annyi önérzet, hogy miután kirakta a lány nem keresi többé a csajt.

De ez milyen pasi már???:S

Olyan kiábrándító:S

Én pest megyei vagyok. és 18vagyok, ő20.



Jöhetnek még akár saját tapasztalatok, történetek is.

2010. aug. 28. 11:16
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen pasas beteges.

Kb (max) 2 hónapot voltam vele, és azt mondta h "együtt voltunk egy évig" és ennyit jelent nekem!

Szerinted?

Beteges!

AZONNAL FELEJSD EL

2010. aug. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

köszi

de egy ilyen csávóval már ha szeretném se tudnék összejönni:S

Semmi férfias nincsen benne, olyan mint egy pincsi...

Mondom hogy nekem legalább több eszem van mint neki, erre mondja hogy ha olyan okos vagyok indokoljam meg neki, h miért nem szeretem:O Hát a 2 hol függ össze????????

2010. aug. 28. 11:18
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

velem is volt hasonló, én nem birtam cérnával, azt hazudtam a srácnak,hogy megcsaltam őt, vállalva azt, hogy ezzel majd megutál és nem fut utánam többet. Így is lett. Kb. köpni - nyelni nem tudott, közölte, hogy csalódott bennem, utána nem is beszéltünk többet, de legalább békén hagyott...

(megyjegyzem nem jártunk sokáig, max. 2 hónap)

2010. aug. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Ez őrült, menekülj!!

Én sem bírom felfogni, hogy egy férfi hogy nem képes megérteni, hogy nem szereti őt a csaj... Nekem is voltak ilyenek, pedig nem is jártunk igazából együtt, csak majdnem, aztán közöltem, hogy nem lesz belőle semmi, és még utána is zaklattak, hogy de mi volt a baj, miért nem stb. -.- Azt csináltam, hogy töröltem-tiltottam őket msn-ről, sms-re nem válaszoltam, telót nem vettem fel, aztán vhogy lekoptak... Bár az egyik még sztem mindig hívogat néha rejtett számról :/

Sztem te is szakíts meg vele minden kapcsolatot, ahogy az előzőek írták, ne vegyél róla tudomást, ne beszélj vele, egy idő után csak rájön, hogy értelmetlen, amit csinál.

2010. aug. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

leirom a saját storim hát ha elgondolkodsz ,annó belszaldtam egy ilyenbe,ne tudd meg édes volt kedves egy darabig ,tudod beetetés,aztán kiderült milen is,szakitottam,nem értette meg,zsarolt h öngyilkos lesz,mondtam még segítek is akkor már nem akart az lenni,zsarolt mással,fenyegetett,követett,napi 30 hivás,sms.ek éjjel telefon,ajtó verés.Csöngön fekvés,szomszdék zaklatrása,családtagjaim barátaim zaklatása.zaklattot az mindenkit akihez közöm volt.Turkált a szemétbe,feltörte az emailom,és garázdálkodott,ezért költöztem el,most ingázom pest és vidék között,Ő vidéki,Apám néhányszor elbezsélgetett vele,nagyapám is ő katona,vannak kapcsolatai.Semileyn iwiwwvn nem vagyok fenn pár helyen is álnév álcim.

Azóta egy másik lánnyla játsza ugyanezt a storít,Mondjuk én beszéltem a csajjal h vigyázzon és keressen maga mellé segitséget mert csávóka beteg picit, én jó pár éve boldog kapcsolatomban élek azóta,néha összefutunk de nem reagálok,elmegyek mintha nem is lenne ott.Vigyázni kell mert az ilyen nagyon vezsélyessé válik.

2010. aug. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

köszi.

úúú 11:41es ez már beteg:S ez tényleg bolond!!!!

Istenem hogy lehet vki ennyire szánalmas és beteges. És még hogy a nők a buták meg a féltékenyek

2010. aug. 28. 11:44
 19/27 anonim ***** válasza:
Igen beteg ,és ugy kezdődött mint a tiéd h belém bezsélte h ő mit akar,és stb stb.szóval vigyázz.
2010. aug. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Ez a válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:41


ugyan ilyen volt kb a volt pasim, nem lehetett vele szakítani, lefogott és nem engedett el, napokig ült a buszpályaudvaron, hogy melyik busszal megyek be, követett, állandóan telefonálgatott, zaklatott, öngyilkossággal fenyegetőzött (még a haverja is öngyilkos akart lenni :O) nem tudtam egyszerüen semmit csinálni vele, menekültem tőle, de mindig ott volt, aztán rájött, hogy megcsaltam, és aztán már nem zaklatott, igaz azóta se köszön vagy ilyesmi, de nem is akarom...mindenesetre iszonyat volt az egész...soha többé ilyet!!!

22L

2010. aug. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!