Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben mit lehet tenni?

Ebben az esetben mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

19 vagyok, a nővérem 25, együtt élünk, jól egyezünk, hozzá költöztem, mert a szüleimet ki nem állhattam,és ők sem engem. Közelibe nincsenek rokonaink, csak mi 2en egymásnak.

Viszont van pasija, nekem nagyon bejön, és én is bejövök neki (már csókolóztunk). Azt mondja,hogy engem akar,nem a nővéremet,és én is akarom őt, viszont ezzel megbántanám a nővérem, és biztosan kidobna a házából, nincs sok lehetőségem: választom a szerelmet, maradok tesó nélkül,lakás nélkül,választom a tesómat, maradok szerelem nélkül, vagy titokban találkozok a sráccal, amíg hivatalosan az ő pasija. Mit tehetek?


2010. aug. 27. 18:47
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Szia!Mérlegelj!!Mi a fontosabb a szerelem ami mulandó vagy a nővéred aki örök? Az előttem lévők már elmondták,pasit találsz életed során még több százat,de nővéred csak egy van ráadásul másod ezek szerint nincs is.
2010. aug. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!